Windows

Windows 11 Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Windows 11 etkinleştirme kodu kullanmadan bilgisayarınıza Windows 11 kurulumu yapabilirsiniz. Fakat bir süre sonra Windows 11 etkinleştirme işlemi yapmak zorunda kalacaksınız. Bu Yazımızda Windows 11 Lisans Anahtarı ile Windows 11 Etkinleştirme Nasıl Yapılır, Öğreneceksiniz.

windows 11 etkinlestirme nasil yapilir
Windows 11 Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Bilgisayarınıza Yüklemiş Olduğunuz Yeni Windows 11 işletim sistemini etkinleştirebilmeniz için Elinizin Altında Windows 11 Lisans Anahtarı Bulunması Gerekiyor.

Windows 11 Pro Lisans Anahtarı Satın Al

Key Sepeti, Mağazamız Üzerinden Windows 11 için Dijital Lisans Siparişini verdiğiniz zaman alttaki işlemlere devam edebilirsiniz.

Not: Windows 11 etkinleştirme işlemini yapmazsanız bilgisayarınızda bazı kısıtlamalarla karşılaşırsınız. KMS Auto gibi illegal yöntemler ile etkinleştirme yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

Windows 11 Dijital Lisans Anahtarı Siparişinizden Sonra Tarafınıza iletilen 25 Haneli Lisans Anahtarı içeren Bir Mail Alacaksınız. Etkinleştirme Sayfasında Windows’u Etkinleştir Linkine Tıklayın ve Lisans Anahtarınızı Girin. Etkinleştirme hatası Alan Müşterilerimiz İletişim Sayfası Üzerinden Bizlere Ulaşabilirler.

windows 11 pro etkinlestirme anahtari

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir