Gösterilen sonuç sayısı: 4

McAfee Total Protection Lisans Anahtarı

(28)
Orijinal fiyat: ₺249,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

McAfee LiveSafe Antivirüs Lisans Anahtarı

(5)
Orijinal fiyat: ₺299,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

McAfee Internet Security Lisans Anahtarı

(5)
Orijinal fiyat: ₺149,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

McAfee Antivirüs Plus Dijital Lisans Anahtarı

(2)
Orijinal fiyat: ₺249,90.Şu andaki fiyat: ₺149,90.

McAfee Lisans

McAfee Lisans

McAfee Lisans

Keysepeti.com Ürün Kataloğunda bulunan McAfee Lisans Anahtarı Ürünlerini En Ucuz Fiyatlarla  7/24 Anında E-Posta teslimatı ile saniyeler içinde satın alın. McAfee Antivirüs Yazılımı ile Cihazlarınızı ve Çevrimiçi Gizliliğinizi Koruyun.

McAfee Antivirüs Yazılımı, Web'de gezinirken sizi korumak, virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer siber tehditlerden korumak için eksiksiz profesyonel çözümler sunar. Güvenli ve garantili ödeme yöntemleriyle %100 orijinal abonelik kodunuzu satın alın. Siparişinizi, cihazınıza McAfee Antivirus'ü yüklemek ve etkinleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm rehberlikle birlikte birkaç saniye içinde gelen kutunuza alacaksınız.

McAfee Antivirüs Yazılımının Başlıca Özellikleri:

  • Ödüllü Virüsten Koruma: Virüslerin, zararlı yazılımların ve fidye yazılımlarının bilgisayarınıza ve mobil cihazlarınıza bulaşmasını önler
  • Web'te Güvenle Gezinme: Riskli web siteleri, bağlantılar ve dosyalarla ilgili net uyarılar sayesinde saldırıları daha gerçekleşmeden savuşturur
  • Performans İyileştirme: Dijital karmaşayı azaltır, üretkenliği artırır ve web sitelerinde otomatik oynatılan videoları engeller.
  • McAfee Safe Family: Çocukları çevrimiçi ortamda daha güvenli tutmak ve iyi dijital alışkanlıklar oluşturmak için araçlar sağlar.
  • Çoklu cihaz, Platformlar Arası Erişim: Sahip olduğunuz cihazları, kullanımı kolay tek bir web sayfasından koruyun; Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlarla uyumlu güvenlik.
  • Ev Ağı Koruması: Güvenlik duvarınızı sağlama alır ve bilgisayar korsanlarının ev ağınıza sızmasını engeller.
  • Parola Yöneticisi: İnternette kullandığınız tüm parolalarınızı tek bir yerde güvenle muhafaza edin ve yönetin.

McAfee Antivirüs Lisans Satın Al

McAfee Antivirüs Lisans Satın Al

McAfee Antivirüs Yalnızca Virüsten Koruma Programı Olmanın Ötesinde

McAfee güvenlik çözümlerimiz arasında McAfee Total Protection, sizi her türlü tehditten korumak için oluşturulmuş virüsten koruma, gizlilik, kimlik araçları ve özellikleri kombinasyonu ile öne çıkar.

Windows için: McAfee Antivirüs Yazılımı

Windows bilgisayarlarını korumak için kapsamlı bir virüsten koruma çözümü kullanmanızı öneriyoruz. Windows Defender, Windows 10'da kurulu olmasına rağmen, zararlı yazılımdan koruma özellikleri, sürekli gelişen tehditlerle mücadele etmek için yeterli olmayabilir. Ücretsiz 30 günlük tam teşekküllü McAfee Antivirüs Yazılımı işinizi fazlasıyla görecektir. Windows için McAfee Antivirüs ve Güvenlik çözümleri hakkında daha fazla Almak için Tıklayın.

Mac için: McAfee Antivirüs Yazılımı

Apple cihazları bilgisayar korsanları için genellikle daha zor bir hedef olsa da kötü amaçlı web siteleri ve güvenli olmayan ağlar yine de cihazınız ve gizliliğiniz için ciddi tehditler oluşturmaktadır. İşte bu yüzden McAfee Antivirüs Yazılımı, Mac'e özgü virüsten koruma ve zararlı yazılımdan koruma özellikleri sunar. Bugün ücretsiz denememizden yararlanın ve güzelce huzurun tadını çıkarın. MAC için McAfee Antivirüs Yazılımı Hakkında Daha Fazla Bilgi için Tıklayın.