Gösterilen sonuç sayısı: 4

Office 2021 Professional Plus Lisans Anahtarı

99,90

Office 2021 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı

99,90

Office 2021 Home And Business Mac Lisans

1.249,90

Office 2021 Pro Plus Bind Lisans Anahtarı (Maile Kayıt)

1.799,90

Office 2021 Lisans Satın Al

Office 2021 Lisans Satın Al

Office 2021 Lisans Satın Al

Office 2021 lisans Anahtarı satın al, kalitenin ayrıcalığına var! Diyen Keysepeti, nitelikli ürünleriyle tercih sebebi oluyor. Sunduğu hizmetlerle sınırsız özgürlük, gelişmiş kullanıcı deneyimi ve üst düzey güvenlik vaad ediyor. Çünkü lisanslı program kullanmak cihazınızı olası risklere karşı korunaklı hâle getiriyor, tüm özelliklerden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor.

Eğitim ve ofis işlerinde en büyük yardımcımız olan Office programları, bireysel kullanıcılar ve kurumsal işletmeler için büyük önem taşıyor. Office’i verimli ve hızlı bir şekilde kullanabilmek için lisans sahibi olmak gerekiyor.

Office 2021 lisans anahtarı arayanların imdadına Keysepeti yetişiyor. Lisanslı Windows, antivirüs ve benzeri alanlarda da oldukça rağbet gören Keysepeti, Office 2021 lisansı bulmak isteyenlere çözüm sağlıyor.

Ucuz Office Lisans 2021 Anahtarı

İster günlük ihtiyaçlarınız, ister profesyonel faaliyetleriniz için tercih ediyor olun; Office lisans alımı bir lüks değil zorunluluktur. Çünkü Office’in deneme sürümü, programdaki özellikleri kısıtlı olarak kullanmanıza izin verir.

Bütün özelliklere tam olarak erişemezseniz hâliyle Office kullanmayı gerektiren işleriniz sekteye uğrar. Çalışmalarınızı efektif bir şekilde gerçekleştiremezsiniz ve performansınız düşer. Bu da okul veya iş yerindeki başarınızı olumsuz etkiler.

Ücretsiz Office lisans gibi vaadlerle servis edilen linklere güvenmemeniz gerekir. Bunlara tıklamanız cihazınıza virüs girmesine, daha kötüsü verilerinizin çalınmasına yol açabilir.

Crack ve patch gibi dosyalarla 2021 Office lisansı etkinleştirme işlemi de son derece tehlikelidir. Çünkü bu dosyaların içerisinde zararlı kodlar bulunabilir. O dosyalar, ara planda bilgisayarınıza neler yapıyor? Bilgilerinizi ele geçiriyorlar mı? Neler yaptığınızı takip mi ediyorlar? Bundan emin olamazsınız.

Office 2021 lisans satın alma amacıyla Microsoft’un resmi sitesini tercih etmeyi düşünürseniz, en az 2900 TL gibi bir miktarı gözden çıkarmanız gerekir. Takdir edersiniz ki bu, -hele böyle zor bir dönemde- hiç hafife alınacak bir meblağ değildir. Üstelik öğrenciyseniz, muhtemelen maddi durumunuz bunu rahatlıkla karşılamaya kâfi gelmeyecektir.

Tüm bu sorunların üstesinden Keysepeti ile kolayca gelebilirsiniz. Office lisans kategorimizde yer alan Office 2021 lisans ürünümüzü uygun fiyata satın alabilir, yüksek kaliteye düşük bir ücret ödeyerek sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Office 2021 Lisans Almanın Avantajları

Office 2021 lisansı, Microsoft tarafından geçtiğimiz aylarda tanıtılıp 5 Ekim 2021 itibariyle Windows 11 ile beraber kullanıcılarına sunulmuştur.

MacOS ve Windows 10 kullanıcılarının da hizmetinde olan Office, maalesef pahalı bir fiyat etiketine sahiptir. Neyse ki uygun fiyatlı lisans taleplerini karşılayan Keysepeti, Office konusunda da müşterilerinin yanındadır.

2021 Office sürümleri Projetc Professional, LTSC Professional, Visio Professional gibi sürümlere ayrılır. Bütün sürümleri tek çatı altında toplayan Professional Pro ise size yeter de artar!

Office 2021 Lisans kapsamına dâhil olan programlar ise şöyledir:

 • OneNote
 • Access
 • Excel
 • PowerPoint
 • Outlook
 • Skype for Business
 • Publisher
 • Word
 • Teams

Dilerseniz Office 2021 lisans anahtarı ile Windows 11 ürününü kombine olarak satın almanız mümkündür. Bunun için Windows 11 Pro + Office 2021 Dijital Lisans Anahtarı ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2021 Office lisans ürününü tek olarak satın almayı planlıyorsanız, Office 2021 Professional Plus Lisans Anahtarı linkine tıklayabilirsiniz.

Hangi seçeneği tercih ederseniz edin, her hâlükârda bütçe dostu fiyata üst düzey kalitede bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Lisans ücretleri için yüksek maliyetlere katlanmak istemiyorsanız, güvenilir lisans tedarikçisi olan Keysepeti ile tüm ihtiyaçlarınızı tek yerden karşılayabilirsiniz.

Office 2021 Özellikleri

Dünyanın açık ara farkla en çok kullanılan Office yazılımı Microsoft Office’tir. 2021 Office lisans satın almak size bu programın içinde yer alan tüm araçlardan en iyi şekilde faydalanma olanağı tanır.

Benzersiz fonksiyonel özellikler, akıcı ve rahat bir deneyim, şık ve yenilikçi bir arayüz, gereksinim duyduğunuz her şey… Tüm bunlar Office 2021 lisans anahtarı ile sizin olacaktır.

Bununla sizi bekleyen Office 2021 Özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Yeni mürekkep araçlarını kullanın.
 • Ortak yazma araçlarını deneyerek koordineli çalışma sürecini kolaylaştırın. Belgenizi başkalarıyla paylaşın, aynı anda beraber yazın ve düzenleme yapın. İçinizden biri dosyayı güncellerse herkese bildirim gider. Böylece, tüm çalışma ortaklarına ayrı ayrı e-posta gönderme zahmetinden kurtulursunuz.
 • Karanlık modu deneyin! Düşük aydınlatmalı bir ortamda veya geceleyin çalışıyorsanız ya da uzun süre bilgisayar başındaysanız, bu mod sayesinde göz sağlığınızı destekleyebilirsiniz.
 • Hareket grafikleri, düzenleme ve çeviri araçları yenilendi! Excel’de çizim sekmesi güncellendi!
 • Tasarımsal açıdan daha estetik bir görünüme kavuşturulan Office, şimdi eskisinden daha gelişmiş bir yapıya sahip!
 • Ortak yorumlar sayesinde daha iyi işbirliği yapın. PowerPoint, Excel, Word uygulamaları arasında dutarlılık sağlayın ve üretkenliğinizi artırın.
 • Kişiselleştirilebilir temalar ile görselliği kendinize göre modifiye edin.
 • Maximum performans elde edin, çalışmalarınızı kesintiye uğratmadan devam ettirin.
 •  OD (OpenDocument) 1.3 formatı ile tüm Ofice programlarında rahatça çalışın.
 • Outlook e-postalarınıza açıklama ekleyin, isterseniz aldığınız mailleri başka bir dile çevirerek okuyun. (70’den fazla dili destekler.)
 • Şeridinizdeki yenilenen sekmeleri kullanarak çalışma düzeninizi optimize edin. Daha yumuşak pencere köşeleri, nötr renk paleti ve tek satırlı ikonografi gibi özelliklerle net ve temiz bir stil deneyimi sizi bekliyor!
 • LET işlevi, XLOOKUP, dinamik diziler, ÇAPRAZARA-XMATCH işlevleri, özelleştirilmiş Excel sayfa görünümleri ve profesyonellere hitap eden onlarca yepyeni özellik bir arada!
 • Özetle Office 2021 lisans güvenilir ve kusursuz bir çözüm arayanlar için doğru seçim!

Office 2021 Lisans Anahtarı Almanın Avantajları

Bir Office 2021 lisans anahtarı sahibi olmak size pek çok fayda sağlar. Onlar kısaca şöyle sıralanabilir:

 • Her zaman güncel kalırsınız. Böylelikle gizliliğinizi ve güvenliğinizi muhafaza edersiniz. Nitekim saldırganlar, bilgisayarlara sızmayı işletim ssistemindeki programların zaafiyetlerinden yola çıkarak başarır. Programların güncel olması, sizi siber tehditlere karşı korumaya alır.
 • Office programlarının sahip olduğu özelliklerin hepsinden süresiz ve sorunsuz olarak yararlanırsınız. Excel, Word, Outlook, Microsoft Teams, OneNote, PowerPoint ve daha fazlasını konforlu bir şekilde kullanma fırsatına kavuşursunuz. Modern, işlevsel, tam donanımlı bir Office paketiniz olur.
 • Office desteğinden faydalanırsınız. Herhangi bir problem ile karşılaşırsanız, Office’in teknik destek ekibinden yardım alarak bunu kısa sürede aşabilirsiniz. Halbuki Office, deneme sürümü veya illegal yöntemlerle lisanslı sürüm kullananlar için böyle bir imkân sunmaz. 2021 sürümü kullanıcıları için 5 yıl destek garantisi mevcuttur.
 • Aylık ödeme yapmakla uğraşmazsınız. Tek bir ödeme ile Office yazılımlarından yararlanmanın keyfine varırsınız.
 • Diğer Office sürümlerine artık ihtiyacınız kalmaz. Çünkü bu sürüm zaten ihtiyacınız olabilecek her şeye sahiptir.
 • Office 2021 Pro Plus lisans anahtarı hem 32 bit, hem de 64 bit Windows sürümlerinde çalışır. Mimari farklılığı herhangi bir sorun teşkil etmez. Süresiz olarak verilen bu lisans anahtarını dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
 • Siparişinizi verip ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra lisans anahtarınız hemen mail adresinize iletilir. Bunun için saatlerce beklemeniz gerekmez. Üstelik anahtar ile beraber, onu nasıl etkinleştireceğinize yönelik ayrıntılı talimatlar da sizinle paylaşılır. Buna rağmen teknik destek ekibimiz, muhtemel problemlerinize karşı size yardımcı olmak için her an hazırdır.

Öyleyse daha fazla vakit kaybetmeden Office 2021 lisans satın al, en yeni Office sürümünü ömür boyu kullan!