Gösterilen sonuç sayısı: 6

Office 2016 Pro Plus Lisans Anahtarı

19,90

Office 2019 Pro Plus Lisans Anahtarı

19,90

Office 2021 Professional Plus Lisans Anahtarı

199,90

Office 365 Lisans Hesabı – 5 PC/Mac + 5 Tablet (IOS ve Android)

19,90

Windows 10 Pro ve Office 2019 Pro Plus Lisans Anahtarı

44,90

Windows 11 Pro + Office 2021 Dijital Lisans Anahtarı

249,90

Office Lisans Satın Al

Office lisans Anahtarına ihtiyacınız varsa  doğru yerdesiniz. İhtiyaç duyduğunuz Microsoft Office yazılımlarına ait lisansları en uygun fiyata sitemizden satın alabilirsiniz.

Bilindiği gibi Office yazılımları eğitim ve iş hayatında büyük öneme sahiptir. Veri depolama, planlama, sunum, raporlama başta olmak üzere pek çok faaliyetin gerçekleştirilmesinde kullanılır. Ayrıca bu yazılımlar, günlük hayattaki işlerimizde de büyük kolaylık sağlar.

Ticari, kurumsal ve bireysel alanlarda geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan Microsoft tarafından geliştirilen Office yazılımları milyonlarca kişinin ilk tercihidir.

Office Yazılımı ne işe Yarar?

Bilgisayar ortamında sunum, metin, proje vb. hazırlarken kullanılan Office yazılımları; hesaplama, analiz, değerlendirme gibi çalışmalarda da kendine yer bulur.

Çağın gereksinimlerine başarılı bir biçimde cevap veren Office yazılımları gündelik yaşamda her bilgisayarın bir parçasıdır. Küçük çaplı işletmelerden büyük şirketlere kadar geniş bir kullanım ağı bulunan Office yazılımları işlemlere hız kazandırır, zamandan ve iş gücünden tasarruf ettirir.

Bilgisayarlara işlevsellik kazandıran Office yazılımlarının her biri fonksiyonel özelliklerle donatılmıştır. Metin yazma, depolama, yazıcıdan çıktı alma ve benzeri sayısız iş için kullanılan Office programları çalışmalarınızı daha düzenli hâle getirir.

Her Microsoft Office yazılımı kendi içerisinde farklı özellik ve avantajlara sahiptir:

  • Örneğin Textmaker ile Word; ödev, proje, yazı yazmak amacıyla tercih sebebi olur. Sistematik bir çalışma planı oluşturmaya katkıda bulunan Office yazılımları, üretkenliğe ve sürdürülebilirliğe destek olur, verimliliği artırır.
  • Planmaker ve Excel yazılımları ise kullanışlı programlar ve tablolar hazırlamaya yardım eder. MS Powerpoint ise çeşitli seminer ve sunumlarda pratiklik sağlar. Eğitim programlarının ve projelerin slayt hâlinde hazırlanmasını mümkün kılar.
  • Thunderbird ve Outlook yazılımları organizasyon ve planlama işlerinde büyük rol oynar. Toplu e-mail gönderimlerinde ve mail düzenlemelerinde oldukça yararlı uygulamalardır.
  • Dijital dünyaya kolaylıkla adapte olma fırsatı sunan Office yazılımları verilerinizi depolama, güvenle saklama, zamanı gelince tekrar kullanma noktasında çok işe yarar. Günlük hayatta, eğitim ve iş hayatında konfor sağlayan bu yazılımlar arasında OneNote, Access, Microsoft SharePoint Workspace gibi araçlar da mevcuttur.
  • Office 2019 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı Satın Alarak tüm Office uygulamalarını sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Office Lisans Fiyatları 

Fiyatlar Office yazılımının türü, güncelliği ve sürümü gibi faktörlere göre değişir. Her bir Office yazılımını tekli ürün olarak satın almanız mümkündür. Toplu olarak Microsoft Office paketi de satın alabilirsiniz.

Toplu haldeki ürünler ofis, ev, iş ve bireysel gibi kategorilere ayrılır. Setlerde bulunan yazılım sayısının artması, hâliyle fiyatı da yükseltir.

PowerPoint, Word, Excel, Outlook ve benzeri yazılımlar buna örnektir. Diğer taraftan, kullanıcı sayısı da lisans fiyatlarını etkileyen önemli bir faktördür.

Yazılımların kaç kişi tarafından kullanılacağı, başka bir ifadeyle kaç cihaza yükleneceği fiyatlara doğrudan etki eder.

Modern arayüzü, gelişmiş özellikleri, pratik kullanım imkânıyla tercih edilen Office en uygun lisans avantajı Uygunpazar.com’dadır.

Hangi Office Lisansını Almayalım?

Bilgisayarınızın özelliklerine ve kullanım ihtiyacınıza göre Alabileceğiniz Office Lisanslar Şunlardır, Office 2021 Dijital Lisans Anahtarı, Office 2019 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı, Office 2019 ev ve iş (Home And Business) Dijital Lisans Anahtarı satın almak yeterli olacaktır. Öğrenciler için ise Office 365 öğrenci lisansı Satın Alabilirsiniz.

Ana uygulamalara ilâveten, farklı sürümler için geliştirilmiş olan ek uygulamaları da satın alabilirsiniz. Firmalar günlük veri akışını yönetmek; planlama, raporlama ve buna benzer faaliyetlerini yürütebilmek için kurumsal paketlere ihtiyaç duyar.

Office ticari lisans sahibi olmanız firmanızdaki işlerin sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesi noktasında önem taşır.

Spesifik kullanım alanlarına sahip Office uygulamaları ise genellikle yazılımcılar tarafından tercih edilir. Örneğin Frontpage uygulaması kod yazmayı, sınıflandırma ve kontrol işlerini kolaylaştırır.

Visio uygulaması ise, taslakları çizime dönüştürerek tasarımcılara, grafikerlere ve mimarlara yardımcı olur.

Öte yandan Publisher ve Project gibi uygulamalar sunum ve pazarlama tekniklerini geliştirir.

Office Lisans Satın Almanın Avantajları

Office lisansları satın almak için ekonomik fiyatlı ve kaliteli bir yer arıyorsanız,Uygunpazar.com tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecektir.

Güvenilir ve ucuz Dijital Lisans merkezi olan Uygunpazar, ihtiyaç duyduğunuz tüm yazılımları tek bir yerde buluşturmuştur.

Lisanslı Office satın al paketlerimizden yararlanmanın size sağlayacağı faydaları şöyle özetleyebiliriz:

  1. Office yazılımlarını stabil, verimli bir şekilde kullanırsınız. Crack ve patch gibi yöntemlerle sunulan Office yazılımları virüsler, zararlı kodlar barındırabilir. Bu da hem cihazınızı, hem de verilerinizi tehlikeye atar. Gizlilik ve güvenlik noktasında çeşitli problemlerle karşılaşmanıza yol açar. Lisanslı Office bu risklerin hiçbirini barındırmaz.
  2. Office güncellemelerini otomatik olarak alırsınız. Böylece her zaman Office yazılımlarının en kararlı, en yeni, en gelişmiş sürümünü kullanırsınız.
  3. Tüm Office özelliklerine erişebilir, hepsini sınırsız kullanma imkânına sahip olursunuz. Shareware veya crackli Office yazılımlarında bazı özellikler kısıtlı olabilir veya tamamen devre dışı bırakıldığı için hiç çalışmayabilir.

En Uygun Microsoft Office Lisans Satın Al

En ucuz Office lisans taleplerine yanıt veren Uygunpazar, bu alandaki beklentileri en iyi şekilde karşılar. Yazılım, tablo oluşturma, ödev-tez-makale yazma, organizasyon ve daha yüzlerce iş için kullanılan Office yazılımlarına bütçe dostu fiyatlandırmayla sahip olabilirsiniz.

Lisanslı Office satın al, tüm özelliklerin tadını çıkar! Diyen Uygunpazar’ın geniş ürün yelpazesinden ihtiyacınıza göre bir seçim yapabilirsiniz.

Satış öncesi ve satış sonrası kesintisiz destek sunan profesyonel ekibimizden de yardım alabilir, sizin için en doğru lisansı kolayca bulabilirsiniz.