Gösterilen sonuç sayısı: 13

Office 2019 Pro Plus Lisans Anahtarı

149,90

Office 2021 Professional Plus Lisans Anahtarı

99,90

Office 2021 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı

99,90

Office 2016 Pro Plus Lisans Anahtarı

59,90

Office 2021 Home And Business Mac Lisans

1.249,90

Office 2019 Home And Business Mac Lisans Anahtarı

499,90

Office 2010 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı

129,90

Office 2013 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı

129,90

Office 2021 Pro Plus Bind Lisans Anahtarı (Maile Kayıt)

1.799,90

Office 2016 Pro Plus Bind Lisans Anahtarı

299,90

Office 2016 Home And Business MAC Anahtarı

299,90

Office Lisans Satın Al

Office Lisans Satın Al

Office Lisans Satın Al

Office lisans Anahtarına ihtiyacınız varsa  doğru yerdesiniz. İhtiyaç duyduğunuz Microsoft Office yazılımlarına ait lisansları en uygun fiyata sitemizden satın alabilirsiniz.

Bilindiği gibi Office yazılımları eğitim ve iş hayatında büyük öneme sahiptir. Veri depolama, planlama, sunum, raporlama başta olmak üzere pek çok faaliyetin gerçekleştirilmesinde kullanılır. Ayrıca bu yazılımlar, günlük hayattaki işlerimizde de büyük kolaylık sağlar.

Ticari, kurumsal ve bireysel alanlarda geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan Microsoft tarafından geliştirilen Office yazılımları milyonlarca kişinin ilk tercihidir.

Office Yazılımı ne işe Yarar?

Bilgisayar ortamında sunum, metin, proje vb. hazırlarken kullanılan Office yazılımları; hesaplama, analiz, değerlendirme gibi çalışmalarda da kendine yer bulur.

Çağın gereksinimlerine başarılı bir biçimde cevap veren Office yazılımları gündelik yaşamda her bilgisayarın bir parçasıdır. Küçük çaplı işletmelerden büyük şirketlere kadar geniş bir kullanım ağı bulunan Office yazılımları işlemlere hız kazandırır, zamandan ve iş gücünden tasarruf ettirir.

Bilgisayarlara işlevsellik kazandıran Office yazılımlarının her biri fonksiyonel özelliklerle donatılmıştır. Metin yazma, depolama, yazıcıdan çıktı alma ve benzeri sayısız iş için kullanılan Office programları çalışmalarınızı daha düzenli hâle getirir.

Her Microsoft Office yazılımı kendi içerisinde farklı özellik ve avantajlara sahiptir:

  • Örneğin Textmaker ile Word; ödev, proje, yazı yazmak amacıyla tercih sebebi olur. Sistematik bir çalışma planı oluşturmaya katkıda bulunan Office yazılımları, üretkenliğe ve sürdürülebilirliğe destek olur, verimliliği artırır.
  • Planmaker ve Excel yazılımları ise kullanışlı programlar ve tablolar hazırlamaya yardım eder. MS Powerpoint ise çeşitli seminer ve sunumlarda pratiklik sağlar. Eğitim programlarının ve projelerin slayt hâlinde hazırlanmasını mümkün kılar.
  • Thunderbird ve Outlook yazılımları organizasyon ve planlama işlerinde büyük rol oynar. Toplu e-mail gönderimlerinde ve mail düzenlemelerinde oldukça yararlı uygulamalardır.
  • Dijital dünyaya kolaylıkla adapte olma fırsatı sunan Office yazılımları verilerinizi depolama, güvenle saklama, zamanı gelince tekrar kullanma noktasında çok işe yarar. Günlük hayatta, eğitim ve iş hayatında konfor sağlayan bu yazılımlar arasında OneNote, Access, Microsoft SharePoint Workspace gibi araçlar da mevcuttur.
  • Office Lisans Anahtarı Satın Alarak tüm Office uygulamalarını sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Office 2021 Lisans Satın Al

Fiyatlar Office yazılımının türü, güncelliği ve sürümü gibi faktörlere göre değişir. Her bir Office yazılımını tekli ürün olarak satın almanız mümkündür. Toplu olarak Microsoft Office paketi de satın alabilirsiniz.

Toplu haldeki ürünler ofis, ev, iş ve bireysel gibi kategorilere ayrılır. Setlerde bulunan yazılım sayısının artması, hâliyle fiyatı da yükseltir.

PowerPoint, Word, Excel, Outlook ve benzeri yazılımlar buna örnektir. Diğer taraftan, kullanıcı sayısı da lisans fiyatlarını etkileyen önemli bir faktördür.

Yazılımların kaç kişi tarafından kullanılacağı, başka bir ifadeyle kaç cihaza yükleneceği fiyatlara doğrudan etki eder.

Modern arayüzü, gelişmiş özellikleri, pratik kullanım imkânıyla tercih edilen Office en uygun lisans avantajı Keysepeti.com’dadır.

Hangi Office Lisansını Almayalım?

Bilgisayarınızın özelliklerine ve kullanım ihtiyacınıza göre Alabileceğiniz Office Lisanslar Şunlardır,

Office 2021 Pro Plus Lisans Anahtarı

Office 2019 Pro Plus Lisans Anahtarı

Office 2016 Pro Plus Lisans Anahtarı

Office 365 Pro Plus Lisans Anahtarı

Yukarıda tavsiye ettiğimiz ve satın alacağınız office lisanslar Windows 8 ve üzeri işletim sistemleri için ideal Office Lisanslarıdır. Daha Düşük Bilgisayarlar için ise; Office 2013, Office 2010 ve Office 2007 Lisanslarını da Tercih edebilirsiniz. Firmalar günlük veri akışını yönetmek; planlama, raporlama ve buna benzer faaliyetlerini yürütebilmek için kurumsal paketlere ihtiyaç duyar.

Office ticari lisans sahibi olmanız firmanızdaki işlerin sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesi noktasında önem taşır.

Spesifik kullanım alanlarına sahip Office uygulamaları ise genellikle yazılımcılar tarafından tercih edilir. Örneğin Frontpage uygulaması kod yazmayı, sınıflandırma ve kontrol işlerini kolaylaştırır.

Visio uygulaması ise, taslakları çizime dönüştürerek tasarımcılara, grafikerlere ve mimarlara yardımcı olur.

Öte yandan Publisher ve Project gibi uygulamalar sunum ve pazarlama tekniklerini geliştirir.

Office Lisans Satın Almanın Avantajları

Office lisansları satın almak için ekonomik fiyatlı ve kaliteli bir yer arıyorsanız,Keysepti.com tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecektir.

Güvenilir ve ucuz Dijital Lisans merkezi olan Keysepeti, ihtiyaç duyduğunuz tüm yazılımları tek bir yerde buluşturmuştur.

Lisanslı Office satın al paketlerimizden yararlanmanın size sağlayacağı faydaları şöyle özetleyebiliriz:

  1. Office yazılımlarını stabil, verimli bir şekilde kullanırsınız. Crack ve patch gibi yöntemlerle sunulan Office yazılımları virüsler, zararlı kodlar barındırabilir. Bu da hem cihazınızı, hem de verilerinizi tehlikeye atar. Gizlilik ve güvenlik noktasında çeşitli problemlerle karşılaşmanıza yol açar. Lisanslı Office bu risklerin hiçbirini barındırmaz.
  2. Office güncellemelerini otomatik olarak alırsınız. Böylece her zaman Office yazılımlarının en kararlı, en yeni, en gelişmiş sürümünü kullanırsınız.
  3. Tüm Office özelliklerine erişebilir, hepsini sınırsız kullanma imkânına sahip olursunuz. Shareware veya crackli Office yazılımlarında bazı özellikler kısıtlı olabilir veya tamamen devre dışı bırakıldığı için hiç çalışmayabilir.

Ucuz Office Lisans Satın Al

En ucuz Office lisans taleplerine yanıt veren keysepeti, bu alandaki beklentileri en iyi şekilde karşılar. Yazılım, tablo oluşturma, ödev-tez-makale yazma, organizasyon ve daha yüzlerce iş için kullanılan Office yazılımlarına bütçe dostu fiyatlandırmayla sahip olabilirsiniz.

Lisanslı Office satın al, tüm özelliklerin tadını çıkar! Diyen Keysepeti.com'un geniş ürün yelpazesinden ihtiyacınıza göre bir seçim yapabilirsiniz.

Satış öncesi ve satış sonrası kesintisiz destek sunan profesyonel ekibimizden de yardım alabilir, sizin için en doğru lisansı kolayca bulabilirsiniz.