Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı

49,90 999,90

(96 Müşteri İncelemesi)
 • Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı
 • Kullanım süresi yoktur. Sınırsız Lisanstır
 • İndirme dosyaları ve Etkinleştirme talimatı mail adresinize gönderilmektedir

Açıklama

Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı

Microsoft Tarafından geliştirilen En son Sürüm olan Windows 11 işletim sistemi, Eşsiz tasarımı ve özellikleriyle Windows 11 Home Lisans Anahtarı Satın Alarak Orjinal Windows 11 deneyimini yaşayın.

Microsoft her zaman için kullanıcı deneyimini en ön planda tutan bir şirket olmuştur. Geçmiş sürümlerde gördüğümüz bu durumu Windows 11 Pro sürümünde bir kez daha görmüş bulunmaktayız. Windows 11 Pro sürümü ile birlikte yeni gelen güncellemeler şu şekildedir;

 • Yenilenmiş Güç Yönetimi: Bilindiği üzere güç yönetimi birçok bilgisayar kullanıcısının en çok yaşadığı sorunlardan biridir. Windows 8 ve sonrasında gelen güç yönetimi özelliği her geçen gün daha iyi bir hale geliyor olsa da yeterli görünmüyordu. Ancak Windows 11 ile birlikte bu durum biraz daha az can sıkacak gibi duruyor. Microsoft hibrit işlemci destekli yeni güç yönetimi ile birlikte bilgisayarlarda daha dengeli bir performansa imkân veriyor.
 • 32 Bit Ortadan Kalkabilir: Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar XP versiyonundan bu yana 32 bit ve 64 bit özelliği ile ön plana çıkmaktaydı. Ancak ilerleyen süreçlerde 32 bit sürümün ortadan kaldırılması bekleniyor.
 • Parmak İzli Gelişmiş Güvenlik Özellikleri: Microsoft kendi güvenlik yazılımı dışında herhangi bir yazılımın kullanılmasına gerek duyulmamasını sağlıyor. Öyle ki Windows 10 sürümünde birçok kişi yeni bir güvenlik yazılımına gerek duymuyordu. Bununla birlikte Windows 11 bu güvenlik yazılımlarına ek olarak parmak izi desteğini getirecek. Bu yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar parmak izlerini kullanarak oturum açma, ödeme yapma ve daha güvenli bir ortam oluşturma konusunda yeni deyimler yaşayacak.
 • Cortana Yeniliği: Google Asistan ve Apple Siri bilindiği üzere teknolojik gelişmeler içerisinde en ön planda yer alan gelişmelerdendir. Ancak Microsoft bu sanal asistanlara yeni getiriyor. Rekabet ortamı yaratmaktan zevk alan Microsoft Cortana ile birlikte yeni sanal asistanları kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. Tüm özellikler masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilecek.
 • Xbox Entegrasyonu: Microsoft oyuncuları düşünmeyi yine ihmal etmemiş. Windows 11 sürümünde Windows 10 sürümünde olduğu gibi Windows desteği gelecek.
 • Yeni Pencere Tasarımı: Windows 11 güncellemesinde karşımıza çıkan en önemli yeniliklerden biri de pencerelerdir. Artık Windows 11 ile birlikte oval pencere tasarımlarına sahip olabileceksiniz. Başlat menüsünden pencereli uygulamalara kadar birçok araçta bu yeni tasarımlar kullanılabilecek. Dileyen eski tasarımı kullanmak için ayarları kullanabilecek.
 • Kullanıcıya Özel İşletim Sistemleri: Daha önce de belirttiğimiz üzere Windows 11 kullanıcı deneyimine önem veriyor. Bu noktada her kullanıcının kullanım amacına göre özel işletim sistemlerini kullanabilmesi için Microsoft yeni bir güncelleme yaptı. Windows 11 ile birlikte içerik üreticileri, aile bilgisayarları ve oyun oynayanlar için kişiye özel işletim sistemleri oluşturulmuştur.
 • Karanlık Mod: Son birkaç yıl içerisinde birçok cihaz karanlık mod özelliği ile ön plana çıkmıştı. Microsoft da bu yeniliklerden geri planda kalmamak adına Windows 11 sürümünde karanlık mod özelliğini aktif etmiştir. Bu sayede kullanıcıların gözleri yorulmayacağı gibi aynı zamanda tasarruf sağlanabilecek.
 • Microsoft Store Güncellemesi: Microsoft store bilindiği üzere sürekli sorunlar çıkartan bir uygulamaydı. Microsoft’un ilk hedeflerinden biri de bu uygulamayı güncellemekti. Bu noktada Windows 11 sürümünde karşımıza çıkan en önemli şeylerden biri de yenilenmiş Microsoft Store olmuştur. Gerek tasarımı gerek hata çözümü ile birlikte tamamen yeni bir Microsoft Store karşımıza çıkıyor.
 • Oto HDR Modu: Windows 11 ile birlikte artık HDR desteği olmayan oyunlarda HDR görüntüsü oluşturulabilecek. Bu sayede herhangi bir performans kaybı oluşmadan daha net bir oyun deneyimi yaşanabilecek.
 • Direct Storage: Windows 11 sürümü ile birlikte yeni gelen güncellemelerden biri de Direct Storage güncellemesidir. Bu güncelleme sayesinde oyunlarda veriler sistem bellekleri yerine ekran kartı belleklerine aktarılacak. Bu sayede oyunlarda daha iyi bir performans elde edilebilecek.

Görüldüğü üzere Windows 11 ile birlikte gelen özelliklerin önemli bir bölümü arayüzlerde gerçekleşmiştir. Özellikle çalışmalarını bilgisayar ile birlikte yapan kişiler için bu yeni arayüz deneyimleri oldukça etkili olabilecek gibi duruyor.

Kullanıcı deneyimine önem veren Microsoft diğer Windows sürümlerinde de yeni arayüzleri ile birlikte müşterilerinin daha iyi bir kullanım deneyimi yaşamasını hedefliyor.

Windows 11 Home Dijital Lisans Key
Windows 11 Home Dijital Lisans Key

Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı ile Bugüne kadarki en iyi Windows işletim Sistemi Sahibi Olun

Windows 11 Home ile en yeni ve güncel Windows deneyimini yaşayabilirsiniz. Windows 11 ile harika işler, eskisinden daha hızlı ve kolay.

Farklı bakış açısı kazandırır. Windows 11, hayallerinizin peşinden gidebileceğiniz konforlu bir çalışma alanı sunar. Yenilenen tasarımıyla Başlat menüsünden birçok uygulama ve özelliğe erişiminiz için yeni yollar vardır. Windows 11 ile düşündüklerinizi gerçekleştirmeniz ve içerik üretmeniz çok konforlu.

Windows 11 Home Ürün Anahtarı
Windows 11 Home Ürün Anahtarı

Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı ile Bilgisayarınızın Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın

Windows içindeki tutturma, düzenleme ve çoklu masaüstü gibi birçok araca erişim, basit ve düzenli ara yüz ile kolayca gezinin. Daha üretken Yeni yerleşim özellikleri ve masaüstleri ile aradığınız tüm uygulamalara basit bir şekilde ulaşırsınız. Kendinize özgü yerleşim tasarımlarıyla daha üretken olabilirsiniz.

Windows 11 Lisans Key
Windows 11 Lisans Key

Windows 11 Artık daha Akıllı daha Üretken

Yeni yerleşim özellikleri ve masaüstleri ile aradığınız tüm uygulamalara basit bir şekilde ulaşırsınız. Kendinize özgü yerleşim tasarımlarıyla daha üretken olabilirsiniz.

Windows 11 Home Lisans Satın Al
Windows 11 Home Lisans Satın Al

Windows 11 işletim Sistemi mükemmel oyun deneyimi sunuyor

Windows 11, geliştirilmiş grafik özellikleri ile gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. Bu maceraya hemen başla!

Windows 11 Satın Al
Windows 11 Satın Al

Windows 11 Pro Özellikleri Nelerdir, Hangi Bilgisayarlarda Çalışır?

Windows 11 ile birlikte gelen yeni güncelleme ile birlikte en çok merak edilenlerden biri de bu sürümün hangi özelliklere sahip olacağıydı. Windows 11 ile birlikte gelen Pro sürümünün özellikleri şu şekildedir;

 • Yeni animasyonlar
 • Çoklu görevler için ekran bölümleri
 • Daha kolay yönetilebilen çoklu masaüstü yönetimi
 • Yeni açılış ve uyarı sesleri
 • Dokunmatik ekran özellikleri
 • Daha yuvarlak kenarlara sahip arayüz
 • Yeni bildirim ve aksiyon merkezi
 • Android ve iOS’tan alıştığımız yeni Widget’lar
 • Yeni nesil ikonlar
 • Yeni karanlık mod
 • Yeni görev çubuğu, başlat menüsü ve arama ekranı

Windows 10 Sürümü ile Windows 11 Sürümü Arasındaki Farklar Nedir?

Windows 10 Pro kullanan kişiler Windows 11 Pro sürümüne geçip geçmemek hakkında biraz tereddüt ediyor. Hal böyle olunca birçok kişi bu yeni sürümün Windows 10 Pro’dan hangi farklarının olduğunu merak ediyor. Windows 10 Pro sürümüne ek olarak Windows 11 Pro’da gelen yeni özellikler şu şekilde sıralanabilir;

 • HDR oyunlar
 • Uygulama mağazasında android uygulamalar
 • Yeni tasarım
 • Windows 10’a göre daha hızlı bir işletim sistemi
 • Yeni Windows widget
 • Tablet modu
 • Daha güçlü ses
 • Ram bazında hızlanma
Windows 11 Lisans Satın Al
Windows 11 Lisans Satın Al

Windows 11 Sürümleri ve Başlıca Özellikleri Nedir?

Birçok kişi Windows işletim sistemi kullanırken Pro sürümünü kullanmayı tercih etmektedir. Ancak bazı kişiler özelliklerinin farklı olmasını istediği için diğer Windows sürümlerini kullanmayı tercih etmektedir. Windows 11 ile birlikte gelen diğer yeni sürümler şu şekildedir;

 • Windows 11 Home: Kişisel cihazlar için oluşturulan sürüm
 • Windows 11 Pro: Küçük işletmeler ve girişimciler için özel olarak tasarlanan sürüm
 • Windows 11 Education: Öğrenciler, öğretmenler ve diğer eğitim personelleri için geliştirilmiş sürüm
 • Windows 11 Enterprise: Orta ve yüksek ölçekli şirketler için hazırlanmış sürüm
 • Windows 11 Mobile: Tabletler ve akıllı telefonlar için özel olarak oluşturulan sürüm
 • Windows 11 Mobile Enterprise: Nesnelerin interneti odaklı tasarlanan sürüm

Windows 11 Pro Nasıl Alınır, Nasıl Etkinleştirilir?

keysepeti.com Web sitemiz üzerinden en uygun fiyat avantajıyla Windows 11 Lisans Satın Alabilirsiniz. Satın alınan Windows 11 Home  ürün anahtarı ayrıca yükseltme lisansı seçeneği ile aktifleştirilebilir. Ancak alınan lisans anahtarının güvenli bir yerden alınması olası problemler ile karşılaşmamak için çok önemlidir.

Ek bilgi

Marka

Microsoft

Durumu

Sıfır

Kullanım Süresi

Süresiz

Cihaz Sayısı

1

Kutu

Yok

Format

E-Mail

Platform

Windows

Dil

Tüm Diller

Ürün Serisi

Home

Lisans Tipi

Bireysel, Kurumsal

5.0 Ortalama Puan Rated (96 İnceleme)

Rated
97.7%
Rated
1.7%
Rated
0.6%
Rated
0%
Rated
0%

İnceleme Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You have to login to add images.

 1. Yunus Emre

  15.20 de aldım kod 16.08’de geldi ayrıca o kod da kullanılmış çıktı ondan sonra iletişime geçip yine baya bekledim ama en sonunda işe yaradı. Sadece ben bu kadar bekledim galiba.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 2. Süleyman ertaş

  Hemen teslim edildi tavsiye ederim

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 3. ılya (doğrulanmış kullanıcı)

  satın aldıktan 2 3 dakika içerisinde gönderildi başka bir cihazda kullanılıyor diye etkinleştirilmedi ama daha sonra yardım istedim yardımcı oldular

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 4. ahmet kaya (doğrulanmış kullanıcı)

  çok memnun kaldım, gerek hız gerek de ilgileri konusunda çok müteşekkirim. ilk gelen kod hata verdi windows tarafından kabul edilmedi. kendilerine e posta üzerinden ulaştığımda hemen yardımcı oldular ve sorunu çözdüler. kaliteli bir platform, kaliteli bir servis. teşekkürler

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 5. Bayram Efe Bozacı

  gerçek satıcı aklınızda teredüt kalmasın anında teslim ediyorlar

  Helpful (0) Unhelpful (1)
 6. Oğuzhan Mert Ekim

  Çok teşekkür ediyorum, tereddütlü almıştım ama anında kod geldi ve sorunsuz olarak etkinleştirdim.

  Çok sağolun 🙂 güvenilir alışveriş…

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 7. Resul Güney

  hızlı ve mükemmel bravo şüpeyle yaklaşmama rağmen

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 8. Dr.Hykaya

  Ödemeyi yaptıktan sonra max. 5 dk içerisinde halloldu, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Gayet ilgililer.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 9. Gökçetin Sigorta

  Sigorta acentemizin tüm bilgisayarları için hem office hem de windows satın aldık. hizmette, kalitede ve iletişimde çok memnun kaldık. Yardımları ve profesyonellikleri sebebiyle kendilerine çok teşekkür ederiz.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 10. Muhammed Arslan

  İlk defa lisans anahtarı aldım. Etkinleştirme işlemim 5dk sürdü. Müşteri hizmetleri kalitesi iyiydi. Teşekkürler…

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 11. Kerim

  Keyde hiçbir sorun yok. Çok kolay ve hızlı bir şekilde etkinleştirme yaptım

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 12. Ahmet D.

  windows 11 home retail lisans key aldım gerçekten ilgili firmaa kısa sürede teslim aldım. çook tşk ederm..

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 13. hasancrzt

  ürünü sipariş verdim ve o da ne ? hotmail hesabıma giriş yapana kadar key gelmiş 🙂 TEŞEKKÜRLER

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 14. muhammet çoban

  Mailime gelen key ile etkinleştirmede problem yaşayınca canlı destek ekibine yazdım hemen cevap vererek yardımcı oldular. Teşekkkür ederim tekrardan sorunsuz etkinleştirdim win-11 proyu

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 15. tnc.kosar

  uygun fiyat, hızlı teslimat. satış sonrası desteği de çok hızlı ve pratik. çok memnun kaldım. teşekkür ederim.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 16. ysnckrr

  Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı satın aldım Sabah 8.14 de alışveriş yaptım, anında teslim aldım ve aktif ettim.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 17. Nilüfer Gökçem Nazlı (doğrulanmış kullanıcı)

  Mail adresime hızlı teslim edildi , müşteri temsilcisi çok hızlı dönüş sağladı , çok iyi içiniz rahat şekilde alabilirsiniz <3

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 18. Süleyman

  Ürün 15 dk da teslim edildi.ilgi ve alaka iyi

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 19. burak gul

  Hem Windows pro hem de office ürünlerini aldım anında whatsapp yardımı ile kurulumları yaptılar. Teşekkür ediyorum ekiplerine.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 20. Mehmet Burak Coşgun

  Windows 11 Lisans key ürünü için Sıkıntısız ürün, ilgili personel 5dk da halloldu.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 21. Ahmet Mert

  Ürün kodu başta geçersiz çıktı ama Bahar isimli desteğiniz sağolasun sorunu çözdü. kendisine teşekkür ediyorum. üründe sıkıntı yok kafanız rahat olsun

  Helpful (0) Unhelpful (0)