SIKÇA SORULAN SORULAR

Üye olmanız için sitenin Üst bölümünde yer alan “Üye Ol” bölümünü tıklayınız. Sizden istenen bilgileri doldurunuz ve kaydediniz.

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak üye olarak üyelerimize sunduğumuz özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, dijital ise kayıtlı e-mail adresinize, kutulu ise kargo firmaları aracılığı ile veya duruma göre teslimat şeklinde adresinize gönderilmektedir.

Yargıtay’ın 2015 yılında verdiği karar çerçevesinde, gerek OEM, gerekse dijital lisanslar olması kaydıyla 2. el yazılım satışı altında yapılan tüm satışlar yasaldır ve geçerlidir.

Denetimlerde lisansların Retail, oem ve faturalı olması  yeterlidir. Retail ürün anahtarları geçerli sayılmaktadır.

Evet tüm ürünler faturalı olarak gönderiliyor. E-fatura mükellefiyiz.

Satın alma işleminize müteakip hangi ürünü aldı iseniz tarafınıza o ürünle alakalı bir kurulum yönergesi gönderilecektir.

Kredi kartı güvenliği öncelikle 3D Secure ( şifreli onay ) ile sağlanmaktadır. 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.

Fiyatların uygun olması dijital ürünlerin Türkiye’de yeni yaygınlaşıyor olmasıdır. Dijital ürünlerde depo masrafı, kargo ücreti, telif ücreti, gümrük vergisi, bandrol ücretleri, özel tüketim vergisi olmadığı için maliyetler düşmektedir. Haliyle ürün daha ucuza mal edilmektedir.

Evet Dijital Lisanslar bireysel kullanım için uygundur.

Evet kurumsal kullanım için uygundur.

Dijital lisanslarda iade yapılmamaktadır. Tek kullanımlık lisans olduğu için aktif edildikten sonra iade yapılmamaktadır.

 

Tüm Dijital Lisanslar Sıfır Olarak Satışa Sunulmuştur.

Evet, mükemmel bir oyun deneyimi için bu lisansı deneyimlemenizi tavsiye ederiz.

Tüm Windows 10 ve Diğer Dijital Lisanslar Hem 32 Bit hem de 664 Bit İşletim Sistemlerini Desteklemektedir.

Yeniden Kurulum yapacaklar için, Yükleme işlemi, PC performansınıza bağlı olarak 15-60 dakika sürebilir.

 

Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı Kullanım Süresi Yoktur. Ömür Boyu Kullanılabilir.

Her bir Dijital Lisans Anahtarı bir bilgisayar veya 1 Server (Sunucu) içindir.

Windows Windows 10 Pro Lisans Anahtarı, Office Lisans Anahtarı, Antivirüs Lisans Anahtarı vs cihazınıza veya serverınıza tanımlı olarak size sunulur. Bu yüzden format atmanız ve sonrasında bu ürünü kullanmanız sorun olmayacaktır.

Tüm satışını yaptığımız dijital ürünlerimiz için %100 güvence vermekteyiz. Herhangi bir aksilik olması durumunda, problem yaşadığınız nedeni detaylı bir şekilde destek@keytek.com e-posta adresimize iletmeniz durumunda, çok kısa sürede gereken yardım sağlanacaktır.