Sıkça Sorulan Sorular

Üye olmanız için sitenin Üst bölümünde yer alan “Giriş Yap / Kayıt Ol” bölümünü tıklayınız. Sizden istenen bilgileri doldurunuz ve kaydediniz. Tebrikler Üyeliği Başarıyla Oluşturdunuz.

 

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Siparişlerinize ait Dijital Lisans Anahtarınızı Teslim Almak için Mail Adresi iletmeniz yeterli Olacaktır. Ayrıca Web Sitemize Üye Olarak Güncel Kampanyalardan Haberdar Olabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, dijital ise kayıtlı e-mail adresinize, kutulu ise kargo firmaları aracılığı ile veya duruma göre teslimat şeklinde adresinize gönderilmektedir.

Şirketimiz E-Fatura Mükellefidir. Siparişlerinize ait Faturanız sisteme kayıtlı E-posta Adresinize Gönderilmektedir.

Yargıtay’ın 2015 yılında verdiği karar çerçevesinde, gerek OEM, gerekse Retail Lisanslar olması kaydıyla 2. el yazılım satışı altında yapılan tüm satışlar yasaldır ve geçerlidir.

Kredi kartı güvenliği öncelikle 3D Secure ( şifreli onay ) ile sağlanmaktadır. 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.

Fiyatların uygun olması dijital ürünlerin Türkiye’de yeni yaygınlaşıyor olmasıdır. Dijital ürünlerde depo masrafı, kargo ücreti, telif ücreti, gümrük vergisi, bandrol ücretleri, özel tüketim vergisi olmadığı için maliyetler düşmektedir. Haliyle ürün daha ucuza mal edilmektedir.

 

Evet Tüm Lisanslarımız Bireysel Kullanım için uygundur.

Evet Tüm Lisanslarımız Kurumsal Kullanım için uygundur.

Toplu Ürün Alımlarında indirimlerimiz mevcuttur. Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek indirimler ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Satın aldığınız dijital lisans siparişine ait lisans bilgisi tarafınıza iletilmemiş olursa iade hakkınız bulunmaktadır. Teslim alınan dijital lisanslar tek kullanımlık olduğundan doğası gereği iade edilemez.

 

Denetimlerde lisansların Retail ve faturalı olması yeterlidir. Retail ürün anahtarları geçerli sayılmaktadır.

Dijjital Lisans Satın alma işleminizden sonra Mevcut Ürüne Ait Dijital Lisans Etkinleştirme / Yeniden Kurulum Yapacak Müşterilerimiz için Detaylı Kurulum Talimatı Gönderilmektedir.

Windows 10 Pro Lisans Anahtarı, Windows 11 Pro Lisans Anahtarı Office Lisans Anahtarı gibi en çok tercih edilen ve diğer tüm lisanslar tam sürüm olup sınırsız kullanabilirsiniz.