SIKÇA SORULAN SORULAR

Yargıtay’ın 2015 yılında verdiği karar çerçevesinde, gerek OEM, gerekse dijital lisanslar olması kaydıyla 2. el yazılım satışı altında yapılan tüm satışlar yasaldır ve geçerlidir. Detaylı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Microsoft Dijital Lisans Denetimlerinde Lisansların Retail ve faturalı olması yeterlidir. Windows 10 Retail Lisans Anahtarı veya Office Retail Lisans ürün anahtarları geçerli sayılmaktadır.

Keyepeti.com Sitesine Üye olmanız için sitenin Üst bölümünde yer alan “Üye Ol” bölümünü tıklayınız. Gerekli bilgileri dokdurduktan sonra üyeliğiniz aktif olur.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz Dijital Lisans Ürünü, dijital bir ürün ise kayıtlı e-mail adresinize, kutulu ise kargo firmaları aracılığı ile adresinize gönderilir.

Keysepeti.com olarak siz değerli müşterilerimize yalnızca ürünü satana kadar değil, satış sonrası da destek vermekten memnuniyet duyacağız. Teknik destek ekibimiz 7/24 Çevrimiçidir. Ayrıca Whatsapp Destek hattımız mevcuttur. Bize mesaj göndermeniz yeterlidir.

Keysepeti.com Web Sitesinde Satılan Tüm Dijital Lisans Anahtarı Faturalıdır. Siparişinizden Sonra Faturanız Sistemde Kayıtlı Mail Adresine Gönderilmektedir.

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak üye olduğunuz takdirde üyelerimize sunduğumuz özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Detaylı Bilgi için Kampanyalar Sayfasını Ziyaret Ediniz.

Satın alma işleminize müteakip hangi ürünü satın aldıysanız tarafınıza o ürünle alakalı bir kurulum talimatı, Örnek Kurulum videosu gönderilecektir. ve Satış Sonrası Dilerseniz, Canlı Olarak Kurulum Desteği Alabilirsiniz.

Kredi kartı güvenliği öncelikle 3D Secure ( şifreli onay ) ile sağlanmaktadır. 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.

Aradığın cevabı bulamadın mı?

Bizimle iletişime geçmek için tıklayın.