Gösterilen sonuç sayısı: 12

Kaspersky Total Security Lisans Anahtarı

(71)
Orijinal fiyat: ₺399,90.Şu andaki fiyat: ₺199,90.

Bitdefender Total Security Lisans Anahtarı

(14)
Orijinal fiyat: ₺169,90.Şu andaki fiyat: ₺79,90.

McAfee Total Protection Lisans Anahtarı

(28)
Orijinal fiyat: ₺249,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

Kaspersky internet Security Lisans Anahtarı

(57)
Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺199,90.

Kaspersky Antivirüs Security Lisans Anahtarı

(40)
Orijinal fiyat: ₺299,90.Şu andaki fiyat: ₺199,90.

Trend Micro Maximum Security 2 Kullanıcı 1 Yıl Lisans

(29)
Orijinal fiyat: ₺399,90.Şu andaki fiyat: ₺149,90.

Trend Micro Maximum Security 1 PC 1 Yıl Antivirüs Lisans

(33)
Orijinal fiyat: ₺149,90.Şu andaki fiyat: ₺89,90.

McAfee LiveSafe Antivirüs Lisans Anahtarı

(5)
Orijinal fiyat: ₺299,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

Kaspersky Mobile Security Lisans Anahtarı

(15)
Orijinal fiyat: ₺249,90.Şu andaki fiyat: ₺149,90.

McAfee Internet Security Lisans Anahtarı

(5)
Orijinal fiyat: ₺149,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

AVG Internet Security 2024 1 PC 1 Yıl Antivirüs Lisans

(1)
Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺199,90.

McAfee Antivirüs Plus Dijital Lisans Anahtarı

(2)
Orijinal fiyat: ₺249,90.Şu andaki fiyat: ₺149,90.

Antivirüs Lisans Satın Al

Antivirüs Lisans Satın Al

Antivirüs Lisans Satın Al

Antivirüs yazılımları bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi cihazlarınızı dijital tehditlere karşı korur. Siber saldırılardan, bilgilerinizin ele geçirilmesine yol açabilecek trojen, Keylogger, Truva Atı ve diğer zararlı yazılımlardan, virüslerden muhafaza olmanıza yardım eder.

Cihazınıza bulaşmış virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları da bu programlar sayesinde temizleyebilir, cihazınızı yeniden optimize edebilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık tarama görevleri planlayabilir, cihazınızı düzenli olarak tarayıp virüslere karşı her an güvende olabilirsiniz.

Antivirüs lisans satın al, lisanslı antivirüs satın al ve benzeri arama sorgularıyla bu sayfaya ulaştıysanız en uygun ve kaliteli yazılım marketine hoş geldiniz!

Antivirüs Lisans Satın Almanın Avantajları

Kaspersky ve Norton gibi alanında en iyisi olarak bilinen antivirüs programları deneme sürümüyle piyasaya sunulmuştur. Bunları sınırsız olarak kullanmak, tüm özelliklerinden faydalanabilmek için lisans almaya ihtiyacınız vardır.

Antivirüs programlarını patch’li veya crack’li olarak kullanmanız düşünülemez. Bu gibi illegal yöntemler yüksek güvenlik riskleri barındırır. Fakat antivirüs kullanmanızın amacı zaten kendinizi güvene almak değil midir?

Cracklenmiş bir antivirüs kullanmak, bilgisayarınızı virüslerden korumaz, tam aksine virüs bulaştırır.

İşte lisanslı bir antivirüs sahibi olursanız cihazlarınızı tehlikeli yazılımlara karşı emniyette tutarsınız. Antivirüs güncellemelerine ânında sahip olabilir, her zaman en son sürümünü verimli bir şekilde kullanırsınız. Bu da kişisel dosyalarınızın, şifrelerinizin, banka, mail ve sosyal medya hesaplarınızın, kısaca cihazınızda gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerin güvenliği için çok önemlidir.

Üstelik lisanssız antivirüs kullanmak yasal olarak da suç kabul edlir. İlerleyen süreçte başınızın derde girmesine sebep olabilir. Lisanslı antivirüs kullanımıyla bu riski ortadan kaldırırsınız.

Diğer taraftan, deneme sürümü antivirüs programları reklamlar içerebilir. Bu da kullanıcıları oldukça rahatsız eder. Deneme sürümü bir antivirüs yüklerken, beraberinde sizin izniniz olmadan farklı tarayıcı uzantıları veya ek uygulamalar da cihazınıza kurulabilir. Bu istenmeyen paket yazılımlarına maruz kalmak sisteminizi yavaşlatabilir.

Deneme veya crackli antivirüs yazılımları kişisel verilerinizin kopyalanmasına da yol açabilir. Tüm bu tehlikelere karşı en iyi önlem lisanslı bir antivirüs kullanmaktır.

Antivirüs Nasıl Çalışır?

Gelişmiş bir antivirüs programı bilgisayarınızı aktif olarak korur. ‘Kendini koruma’ özelliğine de sahiptir. Yani bilgisayarınıza giren virüsler antivirüs programına zarar veremez, onu devre dışı bırakamaz.

Virüsler bilgisayarın çalışma biçimini değiştirir, dosyalara sızar, verilerinizin değişmesine veya tamamen silinmesine yol açar. Antivirüs programı ise tüm bunların önüne geçer. Bilgisayarınızı arka planda izleyerek olası bir sorunda hemen müdahale ederek bilgisayarınızın virüsler nedeniyle zarar görmesini engeller.

Antivirüs Lisans Çeşitleri

Symantec, Kaspersky, Mcafee, Norton, AVG, ESET, Avast, Avira vb. pek çok antivirüs programı mevcuttur. Bu programlar da kendi içinde Pro, Total Security, Mobile Security, Smart Security, internet Security, Premium gibi versiyonlara ayrılır. Bitdefender, F-Secure Antivirus, Comodo, G DATA, eScan Anti-Virus, ZoneAlarm Extreme gibi programlar da bu geniş yelpazede kendine yer bulur.

Öte yandan F-PROT Antivirus, TrustPort Antivirus, Trend Micro Antivirus, Trend Micro Maximum Security, Rising Antivirus, Panda Dome Essential, Quick Heal AntiVirus gibi programlar da deneme olarak sunulduğu için lisansa ihtiyaç duyar.

Sistem gereksinimlerinize ve aradığınız özelliklere göre en uygun antivirüs lisansları için bizi tercih edebilir, güvende olmanın keyfini çıkarabilirsiniz!

Bireysel ve kurumsal antivirüs lisanslarına en ucuz fiyatlarla sahip olabilir, 3+1, 5+1, 10+1 gibi farklı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Çoklu cihaz koruması sunan antivirüs yazılımlarıyla hem bilgisayarınızı, hem tabletinizi, hem telefonunuzu güvenceye alabilirsiniz.

Reklam yazılımları, casus yazılımlar, phishing tehditleri, spyware, adware ve çok daha fazlasından kendinizi koruyabilirsiniz.

Ayrıca kimlik avı ve rootkit koruması, güvenli mobil tarama, fidye yazılım koruması, otomatik koruma gibi avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Ebeveyn taraması, e-posta taraması, URL koruması, sistem dosyaları ve kayıt defteri taraması, Wi-Fi taraması ve benzeri ek özelliklerle tam güvenlik sağlayabilirsiniz. Böylece bilgilerinizi geri dönüşü olmayan kayıplardan koruyabilir, cihazınıza üçüncü şahısların erişmesini önleyebilirsiniz.

Mobil uyumluluk, sistem yedekleme, gerçek zamanlı tarama, etkili denetim gibi özelliklere sahip olan antivirüs yazılımlarından bazıları dâhilî VPN, güvenli web tarayıcısı, şifre yöneticisi gibi araçlar da içerir. Kısaca bu yazılımlar sisteminizi güvende tutmak, verilerinizi muhafaza etmek için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahiptir.

Antivirüs yazılımları bilgisayarınızın güvenlik kalkanıdır ve en güçlü dijital silahınızdır. Antivirüs lisans satın al, hep güvende kal! Diyen keysepeti.com, en gelişmiş ve en ucuz antivirüs lisans için doğru adrestir.