Hakkımızda
Keysepeti.com

Türkiye'nin En uygun Dijital İndirilebilir Lisans ve Yazılım Mağazası

Keysepeti.com, Yenilikçi ve Profesyonel Satış ve Teknik ekibi ile dijital lisans ve yazılım sektörüne hizmet veren kurumsal bir Şirkettir. 2018 yılından bu yana garantili ve müşteri odaklı olarak çalışma anlayışımızı her aşamada ön planda tutarak müşterilerimiz için değer yaratıyoruz. İstanbul merkezli faaliyetlerini sürdüren keysepeti.com, geniş tedarik ağı ve Binlerce müşterisi ile bilgi teknolojileri alanında kesintisiz hizmet vermektedir. Verimliliğimizin ve profesyonel hizmetlerimizin devamı için var gücümüzle çalışıyoruz. keysepeti.com İşletim Sistemi Lisansları, Office Yazılım Lisansları, Server Sunucu Lisansları, Antivirüs ve Güvenlik Lisansları, Başta olmak üzere Onlarca Kategoride, yüzlerce ürün çeşidini en uygun fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır. Bilgisayar yazılımlarının ihtiyaç duyduğu tüm dijital lisans anahtarları sürekli güncellenerek stoklarımıza eklenmektedir. Müşterilerimize yönelik iş modelimiz %100 Dijitalleştirilmiştir. Ürün Teslimatı, çevreyi korumak ve ambalaj atıklarını azaltmak için sadece e-posta yoluyla saniyeler içinde teslim etmektedir. Böylece fiziksel ürünlerin taşınması ve çevreye olan etkilerinin önüne geçilmektedir. Uygunpazar.com, Çevre Dostu Bir Şirkettir. Rekabetçi fiyatlar, anında teslimat, güvenli ödeme yöntemleri ve 7/24 ücretsiz teknik destek veren kesintisiz müşteri hizmetleri, bizi biz yapan güçlü yönlerimiz ve gururumuzdur. Daha Fazla Sorunuz mu var? Bizimle İletişime Geçin.

Müşterilerimiz bizi neden tercih ediyor?

Keysepeti.com'da Satılan tüm dijital lisans anahtarları %100 Orjinal olup hem üretici firma hemde uygunpazar.com garantisi aldında satışa sunulmaktadır.

banner 2
banner 3

ihtiyacınız Olan Tüm Dijital Lisanslar En Uygun Fiyatlarla Keysepeti.com'da

Microsoft işletim Sistemi Lisansları, Office Yazılım Lisansları, Antivirüs ve Güvenlik Lisansları, Server Sunucu Lisansları başta olmak üzere, İhtiyacınız olan onlarca farklı kategoride yüzlerce dijital lisans anahtarını en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.