20 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor

Windows 11 Pro Dijital Lisans Anahtarı

89,90

Windows 10 Pro Lisans Anahtarı

79,90

Windows 11 Home Dijital Lisans Anahtarı

119,90

Windows 11 Pro OEM Lisans Key Satın Al

169,90

Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı

79,90

Windows 10 Home Lisans Anahtarı

99,90

Windows 10 Pro OEM Lisans Key

169,90

Windows 11 Home OEM Lisans Key

149,90

Windows 11 Enterprise Dijital Lisans Anahtarı

249,90

Windows 8.1 Pro Dijital Lisans Anahtarı

119,90

Windows 10 Home OEM Lisans Key

149,90

Windows 7 Ultimate Dijital Lisans Anahtarı

99,90

Windows 7 Professional Lisans Anahtarı

99,90

Windows 7 Home Basic Lisans Anahtarı

79,90

Windows 8.1 Enterprise Dijital Lisans Anahtarı

49,90

Windows 10 Enterprise LTSC Dijital Lisans Anahtarı

349,90

Windows 8 Pro Dijital Lisans Anahtarı

79,90

Windows 7 Enterprise Dijital Lisans Anahtarı

79,90

Windows Lisans

Windows Lisans

Windows Lisans  Satın Al

İşletim sistemleri kullanılırken orijinal ürün kullanımı her zaman tavsiye edilen bir durumdur. Olası güvenlik risklerinin üstesinden gelmek isteyen kullanıcılar tarafından işletim sistemlerinin orijinallerinin alınması yoluna gidilir. Bu aşamada özellikle  Windows imkanları sunarak sizlere destek olur.

En uygun fiyatlara lisans satın alarak bilgisayarları kullanırken daha güvende olabilirsiniz. Yine bu imkanların yanı sıra ürünlerin kullanımı sırasında ortaya çıkan güvenlik açıklarından dolayı sorun yaşamazsınız. İşletim sistemlerinden birçok güvenlik gerektiren işlem yapıldığından dolayı bu ürünlerin güvenliğine dikkat etmek gerekir.

İşletim sistemleri kendi aralarında da çeşitlilik sunduğundan dolayı farklı lisanslar mevcuttur. Windows 10 Pro için farklı Windows 10 Home için farklı lisans almak gerekir. Aynı zamanda lisans alınırken tek bir ürün için lisans alınabilirken bazı durumlarda birden fazla ürün için de lisans alarak cihazların lisanslanması yapılır. Microsoft Şirketi tarafından 2021 Yılında Windows 11 sürümü yayınlanmıştır. Gelişen teknoloji sayesinde daha üstün özelliklere sahip bilgisayarlar üretilmektedir. Eğer kullandığınız bilgisayarın özellikleri windows 11 sürümü için uygun ise alternatif olarak, Windows 11 Pro Dijital Lisans Anahtarı veya Windows 11 Home Lisans Anahtarı Satın Alarak yeni Microsoft Windows 11 işletim sistemini Orjinal olarak kullanabilirsiniz.

Windows Lisans Nedir?

Her ürünün belirli kullanım şartları bulunur. Bu kullanım şartları ile birlikte insanların beklentilerini karşılayan çözümler yerine getirilmiş olur. Bazı yazılımlar herkesin kullanımına açıktır. Bunlar açık lisans ile lisanslanmıştır. Bazı yazılımlar ise herkesin kullanımına ücret ile açılabilir. Bunlar arasında popüler Windows işletim sistemi sürümleri önde gelir. 

Windows açık lisans ile lisanslanmadığı için kullanıcılar kullanım için ücret ödemek zorundadır. Tabii ki her kullanıcı farklı işletim sistemleri kullanabildiklerinden dolayı işletim sistemine uygun lisans alınması gerekir. Örneğin Windows 10 pro satın al yaparak aldığınız lisans sadece Windows 10 cihazlarda kullanılabilir. 

Windows Lisans Çeşitleri Nelerdir? 

Windows işletim sistemleri için lisans alma işlemlerini basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Windows 11 dijital lisans key alarak kolay bir şekilde ürününüzün orijinal olmasını sağlayabilirsiniz. Windows lisansları aynı zamanda kurulacak cihaz sayısına göre de çeşitlilik gösterir. En sık kullanılan çeşitleri arasında oem ya da retail sürümler gelir. Bunun yanında yükseltme sürümleri de yeni çıkan işletim sistemine geçiş için kullanılır. Çoklu kullanım imkanı sunan bu yapılar sayesinde kullanıcıların kolay bir şekilde lisanslama imkanlarından yararlanabilmesi mümkün olur.

Son zamanlarda ortaya çıkan bu nedenlerden dolayı birçok insan lisans çözümlerinden yararlanır. Aynı zamanda ticari işletmeler de lisanslı ürünler kullanmak zorundadır. Ticari işletmeler işletme ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerde ürünlerin temini ile birden fazla cihazda lisans kurulumu yapabilirler. Bu nedenle de ticari işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan çözümler vardır. Günümüzde bu hizmetlerin temini aşamasında en iyi teklifleri alabilmek için internet sitelerini kullanabilirsiniz. 

Windows OEM Lisans Nedir? 

Tek bilgisayarda kullanılabilen lisans anlamına gelen bu ifade bilgisayarlarda tekil olarak lisanslama yapmaya imkan verir. Bireysel kullanıcılar bu ürünleri alarak lisans ücretleri bağlamında daha düşük ücretler öderler. Aynı zamanda ürünlerin nitelikleri olarak da birden fazla cihaza yükleme yapılamaz. İnternetten satın alınan Windows 10 OEM Lisans Anahtarı, Windows 11 Pro OEM Lisans Anahtarı Başlıca Lisans Ürünleri ile kolay bir şekilde ürünlerinizi lisanslı hale getirebilirsiniz. Kolay bir şekilde satın alma ve lisanslama yapabilmek için key sepeti sizlere özel imkanlar verir. keysepeti.com Web Sitesinde ihtiyaçlarınıza özel yüzlerce yazılıma ait orjinal dijital lisans satın alabilirsiniz. Son zamanlarda artan internet saldırıları karşısında müşterilerin en büyük beklentisi olan güvenlik aşamasında sizlere en güncel yamalar ile hizmet veren internet siteleri sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Korsan kullanımının ortaya çıkardığı hukuki problemlerden kaçınabilmek için de yine bu imkanlar tercih edilir. En yeni işletim sistemleri ile ilgili lisanslar internet sitelerinde uygun fiyatlar ile satışa sunulur. Kolay bir şekilde satın alarak işletim sisteminizin güncel kalmasına imkan tanıyabilirsiniz. 

Windows Retail Lisans Nedir?  

Bu lisans türü anlaşmalı mağazalar ve web siteleri üzerinden satışa sunulan ve müşterilerin birden fazla bilgisayarda kullanılmasına imkan tanıyan lisans türüdür. Aynı zamanda bu lisans ile müşterileri ticari beklentileri de karşılanmış olur. Ülkemizde iş sektörüne ve kamu sektörüne yönelik çözümler dahilinde bu hizmetlerden yararlanılır. Son zamanlarda artan iş koşulları ve çözüm ihtiyacı için birçok yerde bu ürünlerin kullanımı karşımıza çıkar. Aynı zamanda işletmeler açısından lisanssız ürün kullanmak çoğu zaman istenmeyen bir durumdur. Windows bu konuda işletmelere dava açma hakkına sahiptir. Bu nedenle işletmeler kendilerini riske atmamak için retail lisans satın alarak olası hukuki sorunlara karşı tedbir alırlar.

Gerek oem lisans gerekse de retail lisanslar için internet mağazalarından satın alma işlemi yapabilirsiniz. Yeni ürünler ile ilgili daha fazla bilgi almak ve en uygun fırsatları ve kampanyaları tercih etmek için günümüzde bu siteler sizlere önemli avantajlar sunar. Siz de en yeni imkanlar dahilinde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Özellikle müşterilerin beklentilerini karşılayan hizmetler kapsamında ortaya çıkan çözümler açısından yeni işletim sistemleri ile ilgili lisanslar daha çok internet üzerinden satışa sunulur. Bu müşterinin ürüne daha çabuk ve zahmetsiz ulaşabilmesine imkan tanır. Günümüzde bu  lisans anahtarlarının internet üzerinden zahmetsiz bir şekilde temini mümkündür. Satın alma işlemini takiben yaklaşık olarak 5 dakika içerisinde lisansınız sizlere iletilir.

Windows 11 Lisans Satın Al

Günümüzde bilgisayarda en çok kullanılan işletim sistemi Windows  10 olmuştur. Söz konusu ürünün kullanımı çok yaygın olup uzun zamandır yeni işletim sistemi çıkmamıştır. Bu nedenle de Windows kullanıcıları yeni işletim sistemini dört gözle beklemektedir. Yeni Windows 11 yepyeni özellikleri ve performans olarak üst seviye performans sunarak gerek bireysel kullanıcıların gerekse de ticari kullanıcıların beklentilerini karşılar haldedir. Siz de bu yeni işletim sistemine hızlı bir şekilde geçmek için Windows 10 üzerinden yükseltme anahtarı satın alabilirsiniz.

Sizlere sunulan bu hizmetlerin temini aşamasında son zamanlarda daha  düşük ücretleri sunan siteler vardır. Bu siteler sayesinde gerek yeni işletim sistemleri ile ilgili gerekse de eski işletim sistemleri ile ilgili lisans anahtarlarını satın alabilirsiniz. Bunun yanında internet sitelerinin sunduğu kampanyalara denk gelir iseniz daha düşük ücretler de mümkün olabilir. Bu nedenle bu siteleri takip etmek gerekebilir.

Windows 10 Lisans Satın Al 

Fiziksel mağazalardan da Dijital Lisans satın almak mümkündür. Ama insanlar artık oturdukları yerden işlerini halletmeyi alışkanlık haline getirdiğinden dolayı internet üzerinden lisans alınması işlemi sıklık gösterir. İnternet siteleri de bu amaca yönelik sizlere alternatifler sunarak en iyi çözümleri yerine getirir. İstediğiniz işletim sisteminin orijinal lisans anahtarlarını bu siteler üzerinden temin edebilirsiniz. Bu imkanlar dahilinde satılan lisans anahtarları kısa sürede aktif hale gelerek kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Bilgisayarlarınızda en yeni işletim sistemlerini kullanma noktasında ön plana çıkan bu çözümler ile birlikte insanlar daha az ödeme yaparlar. Üstelik oturduğunuz yerden konforunuzu bozmadan işletim sisteminiz için orjinal dijital lisans alabilirsiniz. Son zamanlarda bu nedenlerden dolayı birçok insan bu çözümler ile kolay bir şekilde satın alma yaparak istedikleri işletim sisteminin lisans haklarını satın almış olurlar. Siz de en yeni Windows 11 ailesi için bu seçenekleri kullanabilirsiniz.