Gösterilen sonuç sayısı: 3

Office 2016 Pro Plus Lisans Anahtarı

(199)
Orijinal fiyat: ₺199,90.Şu andaki fiyat: ₺99,90.

Office 2016 Home And Business MAC Anahtarı

(15)
Orijinal fiyat: ₺799,90.Şu andaki fiyat: ₺449,90.

Office 2016 Pro Plus Bind Lisans Anahtarı

(10)
Orijinal fiyat: ₺699,90.Şu andaki fiyat: ₺499,90.

Office 2016 Lisans

Office 2016 Lisans

Office 2016 hala Microsoft’un en sık kullanılan Office yazılımlarından biridir. Özellikleri, arayüzü ve kullanıcı dostu olması onu öncekilerden ayırıyor. Office 2016 Lisans Anahtarı satın alabilir ve evinizin rahatlığında alabilirsiniz; kurulum prosedürü hızlı ve kolay olacaktır ve tüm kurulum talimatları, Microsoft Office 2016 lisansıyla birlikte, indirme bağlantısını da içeren e-posta yoluyla size gönderilecektir. Microsoft Office 2016 Lisans yazılımımız hem 32 hem de 64 bit sürümlere uyumludur ve ömür boyu geçerliliği vardır . Müşteri Hizmetleri destek personelimiz ilgili sorunları çözmek için her zaman hizmetinizdedir.

Microsoft Office 2016, Hangi Windows Sürümlerini destekliyor?

Office 2016, Windows 10 ile mükemmel bir şekilde uyumludur ; aslında, eşleşen tasarım ve arayüz sayesinde programlar kusursuz bir şekilde karışıyor. Dokunmatik ekranlı cihazlar için yerleşik işlevler artık uygulanmıştır; bu, hem fare hem de klavyeyle veya seçtiğiniz cihazda doğrudan parmak uçlarınızla çalışmanıza olanak tanır.  Ayrıca Microsoft Office 2016, Windows 7, Windows 8, Windows 11 işletim sistemleri de için de uyumludur. MAC Bilgisayar Kullanıyorsanız Office 2016 Home And Business MAC Lisans Anahtarı Ürününü inceleyebilirsiniz.

Office 2016 Lisans Hangi Uygulamaları Kapsıyor?

Office 2016 Outlook

E-postanızı, takviminizi, kişilerinizi ve görevlerinizi kolayca yönetin. Push e-posta desteği, gelen kutunuzu güncel tutar, konuşma gruplarıyla ilgili mesajları görüntüler ve takvim planlamasını yan yana görüntüleyebilirsiniz.

Office 2016 Word

Office 2016 ile son teknoloji düzenleme, inceleme ve paylaşım araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. Yeni Tasarım sekmesi, özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, doğrudan Word içinde web’den ilgili bağlamsal bilgileri gösterir.

Office 2016 Excel

Yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla verilerinizi yeni ve sezgisel yollarla analiz edin ve görselleştirin. Office 2016 ile analizlere odaklanıp zaman kazanmak için Analysis Toolpak, Slicers ve Formula Builder gibi özelliklerden yararlanın.

Office 2016 Excel

Office 2016 PowerPoint

Yeni slayt geçişleri ve geliştirilmiş Animasyonlar ile görev bölmesiyle fikirlerinizi oluşturun, birlikte çalışın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızın yanında ileti dizili yorumlar, geri bildirimleri sunumlarınıza dahil etmenize yardımcı olur.

Office 2016 PowerPoint

Office 2016 OneNote

Bu sizin kendi dijital defterinizdir, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, hatta sesleri ve videoları tek bir yerde tutabilirsiniz. İster evde, ister ofiste veya hareket halinde olun, başkalarıyla paylaşırken ve işbirliği yaparken, gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Office 2016 OneNote

Office 2016 Access

Access, işinizi yürütmenize yardımcı olan tarayıcı tabanlı veritabanı uygulamalarını hızla oluşturmak için kullanımı kolay bir araçtır. Verileriniz otomatik olarak bir SQL veritabanında depolanır, bu nedenle her zamankinden daha güvenli ve ölçeklenebilir.

Office 2016 Access

Office 2016 Publisher

Çok çeşitli profesyonel kalitede yayınları kolayca oluşturun, kişiselleştirin ve paylaşın. Resimleri basit bir sürükle ve bırak yöntemiyle değiştirin veya doğrudan çevrimiçi albümlerinizden resim ekleyin. Yayınlarınızı öne çıkarmak için özel efektler kullanın.

Office 2016 Publisher

Bilgisayarınızı biçimlendirirseniz veya değiştirirseniz ne olur?

Bu Microsoft lisansı ömür boyu lisanstır. Abonelik hizmeti değildir ve bu nedenle ücret karşılığında periyodik yenileme gerektirmez. Microsoft Office 2016′yı satın alarak, gelecekte herhangi bir ek masraf olmadan yazılıma kalıcı olarak sahip olacak ve mevcut cihazınızı formatlasanız veya geçiş yapsanız bile bilgisayarınızda veya cihazınızda kullanabileceğiniz orijinal bir Microsoft Office 2016 lisansına sahip olmanın tüm avantajlarından yararlanacaksınız. Microsoft Office 2016 Lisans Key, Yalnızca tek bir cihaz için geçerli olduğunu ve bu nedenle yeni bir cihazda yeniden etkinleştirmeden önce önceki cihazlarda devre dışı bırakılması gerektiğini aklınızda tutarak bunu sonsuza kadar yeniden kullanabilirsiniz.

Microsoft Office 2016 Lisans Anahtarı Satın Alırsam, ne alacağım?

Ürün saniyeler içinde  doğrudan e-posta yoluyla teslim edilir,  böylece fiziksel malların nakliyesinin çevresel etkisi önlenir .

  • 1 PC’de kullanım için geçerli 1 Microsoft Office 2016 32/64-bit Lisans Key- (Ürün Anahtarı)
  • Office 2016 32/64-bit (ISO Dosyası) için remi Microsoft indirme bağlantısı
  • Hızlı ve kolay kurulum kılavuzu
  • Ücretsiz teknik destek
  • Fatura