Açıklama

Office 2021 Home And Business Mac Lisans Anahtarı Tüm Office 2021 Uygulamalarını Kapsar

Temel gereksinimlerinizi karşılayacak tüm uygulamalar. Office Ev ve İş 2021, klasik Office uygulamaları ve e-posta isteyen aileler ve küçük işletmeler içindir. Mac için Word, ExcelPowerPoint ve Outlook’u içerir. Evde veya işte kullanılmak üzere 1 Mac’e yüklenen tek seferlik bir satın almadır.

Office 2021 Ev ve iş, Microsoft’un Office paketinin en son sürümüdür. Bu, örneğin harfleri hazırlamak, tablolara veri girmek ve sunum yapmak için uygun olan birkaç programı içerir. Microsoft, bu yüksek kaliteli ofis yazılımını yalnızca kendi Windows işletim sistemi için sunmamaktadır. Mac Office 2021 Home Business de satın alabilirsiniz. Bu sayede yüksek kaliteli fonksiyonları macOS işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanmak mümkündür. Ancak, bu Windows sürümünün bir kopyası değildir. Geliştiriciler, bu işletim sisteminin özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi verdiler. Bu, Apple cihazlarında alıştığınız gibi, onu kullanırken olağanüstü rahatlık yaşamanızı sağlar.

Office 2019 Home And Business Mac Lisans Anahtarı
Office 2019 Home And Business Mac Lisans Anahtarı

Office 2021 Home And Business Mac Lisans Anahtarı Orjinal Office Yazılımı Kullanın

Mektuplar, Tablolar, Sunular ve daha bir çok uygulamaları Office 2021 ile yapabilirsiniz

Office 2021, birkaç farklı sürümde mevcuttur. Bunlar, içerdikleri programlara göre farklılık gösterir. Bunun için satın alabileceğiniz lisansların da bazı farklılıkları vardır. Office 2021 Home ve Bussiness, Office paketinin temel sürümüdür. Mac sürümünde bu, Word, Excel ve PowerPoint adlı üç programı içerir. Paket, özel kullanıcılar için idealdir. Normal bir özel evde gerekli olan tüm işlevleri kapsar. Öğrenciler tüm projelerini kolay ve verimli bir şekilde tamamlamak için kullanabilir. Ancak herhangi bir özel iş uygulaması içermez. Bunun için daha kapsamlı bir ofis paketi satın almak gerekiyor. Office 2019 Mac aynı zamanda lisans ile ilgili olarak özel kullanıcıları hedeflemektedir. Her zaman bir bilgisayar için tek bir lisanstır. Bu ürün için toplu lisanslar mevcut değildir. Ayrıca sadece kişisel kullanım için üretilmiştir.

Microsoft Office 2019 Home&Business (Ev ve İş) Dijital İndirilebilir Lisans 

Microsoft Word, Microsoft’un en popüler programlarından biridir. Metin belgeleri oluşturmak için kullanılır. Genellikle en önemli ofis programıdır. Kullanıcılar genellikle bunu şirketlerle iletişim kurmak için mektup yazmak için kullanırlar. Üniversite veya okul için genellikle ödev yapmak veya sunumlar için bildiriler oluşturmak için kullanılır. Word 2021 birçok yeni özellik getiriyor. Yazım denetleyici önemli ölçüde iyileştirildi ve artık metinlerin stilini geliştirmek için öneriler de içeriyor. Otomatik çeviri işlevi de eklendi. Son olarak, özellikle hızlı bir şekilde standart harfleri yazabileceğiniz 40’tan fazla şablon entegre edilmiştir.

Mac için Microsoft Excel 2021: Verileri Tablolara Verimli Bir Şekilde Girin

Excel elektronik tablo programı, veri girmek için idealdir. Burada da bazı iyileştirmeler yapıldı. Örneğin, program çalışma kalıplarınızı otomatik olarak tanır ve ardından organize etmeyi kolaylaştırır. Ek olarak, verilerin grafik işleme seçenekleri önemli ölçüde genişletildi.

Office 2021 Mac Lisans Anahtarı
Office 2021 Mac Lisans Anahtarı

Mac için Microsoft PowerPoint 2021: İlgi Çekici Sunumlar Oluşturun

En önemli gerçekleri anahtar kelimelerle sunarsanız ve kullanılan verileri grafiksel olarak işlerseniz, sunumlar çok daha çeşitli ve ilginç hale gelir. Bu amaçla Microsoft PowerPoint 2021 kullanılıyor, bu da görüntüleme seçeneklerinde önemli bir gelişme sağladı. Yeni morf ve yakınlaştırma işlevleri özellikle önemlidir.

Power Point Mac
Power Point Mac

Office 2021 ile Daha Fazla Performans Ve Daha İyi Kullanılabilirlik

Microsoft, Office 2021’un içerdiği tüm programların hem verimliliğini hem de kullanılabilirliğini geliştirdi. Bu, kapsamlı verileri bile hızla işleyebileceğiniz anlamına gelir. Operasyon açısından, kalem işlevindeki gelişme dikkat çekicidir. Kalem kullandığınızda, Office programları artık eğim ve basıncı da hesaba katıyor. Bu daha da hassas kontrol sağlar.

Office 2021 Mac Lisans Key
Office 2021 Mac Lisans Key

Office 2021 Mac Lisans Satın Alın: Sınırsız Office Uygulamalarını Kullanın

Office 2019 Mac ucuza satın almak istiyorsanız, keysepeti’nden gelen tekliflere bakmalısınız. İyi düşünülmüş bir satın alma politikası ve çok verimli bir iç yapı sayesinde, size bu yüksek kaliteli yazılımı düşük fiyatlarla sunabiliriz.

Ek bilgi

Marka

Microsoft

Durumu

Sıfır

Kullanım Süresi

Süresiz

Cihaz Sayısı

1

Kutu

Yok

Format

E-Mail

Platform

MacOS

Dil

Tüm Diller

Ürün Serisi

Ev ve İş

Lisans Tipi

Bireysel, Kurumsal

Lisans Türü

Retail Lisans

5.0 Ortalama Puan Rated (18 İnceleme)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

İnceleme Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You have to login to add images.

 1. Serap yılmaz

  Mac key aldım hiç sorun yaşamadım teslimat hızlı almadan önce biraz müşteri hizmetlerini soru yağmuruna tuttum 🙂 buradan ayrıca müşteri hizmetlerindeki arkadaşa teşekkür ederim

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 2. Çağlar Koç

  Güvenilir ve hızlı.Kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Mac bilgisayara kurulum desteği ücretsiz alabiliyorsunuz gayet sabırlı şekilde hallettiler

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 3. Av. Enis

  Mac bilgisayarım için aldım, Firma gerçekten çok ilgili ve çözüm odaklı. Lisansım etkinleştirildi. Çok teşekkür ederim. 🙂

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 4. Ferda

  office 2021 home and business 2 adet aldım. Gayet ucuza ve fiziksel temas olmadan lisansı alabiliyoruz sorunsuz çalışıyor teşekkürler tavsiye edeceğim…

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 5. ibrahim kavaslar

  Teşekkürler 2 saat içinde lisans aldım çalışıyor.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 6. Batuhan Gün

  Siparişi verdiğiniz anda kod elinizde. Teşekkürler keysepeti.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 7. semih586000

  ben denedim şuanlık bi problem yok umarım ömürlük keydir çok mutlu olurum

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 8. razar174

  Firma gerçekten işinde mükemmel bir firma sorunumda hemen ilgilendiler anında soruna çözüm bulan bir firma gönül rahatlığıyla herkese bu firmayı windows için almalarını güvenerek gönül rahatlığıyla öneriyorum sıkıntısız teşekkür ederim bu güzel fima iyiki varlar çok sağolun.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 9. Hakan A.

  Hızlı ve güvenli bir çözüm sunduğunuz için mi teşekkür edeyim? Yoksa hemen canlı destek verdiğiniz için mi? bilemedim ? İyi çalışmalar diliyorum. Sağlıkla kalın…

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 10. Velenolive

  Dedikleri gibi çok hızlı bir şekilde key geldi ve etkinleştirme sırasında bir problem yaşamıştım. Ancak canlı destekten sorunu hızlıca çözümlediler. Cidden çok memnun kaldım bütün herkese tavsiye edeceğim. Süpersiniz kralllllllarrrr

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 11. Pasayev

  Ürünler sorunsuz aktif oldu. İlgi için teşekkürler.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 12. Yunus Emre Kaya

  İlk olarak gerçek olduğunu düşünmedim ama 15 dk içerisinde gelen maildeki talimatlarla hemen kurulum sağladık, teşekkürler

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 13. Idonmez

  İlk ürünü aldığımda etkinleştirme yapamadığım için uzaktan bağlantı yaparak etkinleştirmede yardımcı oldular. Peşinden 2. ürünü almakta hiç tereddüt etmedim

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 14. Abdullah

  Office 2021 Mac Lisans Anahtarı satın aldım, 2 dk içinde e-mail adresime lisans anahtarı geldi. 5. dk itibari ile windows etkinleştirildi. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 15. Murat

  Destek hattıyla ürünümü etkinleştirdim oldukça kısa sürdü. İlginize teşekkürler…

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 16. Erdem4040

  Güvenilir bir site. Lisans koduyla ilgili ufak bir sıkıntı oldu ama hemen ilgilenip düzelttiler. Kendilerine teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 17. YUNUS EMRE

  Yardımcı oldukları için keysepeti.com ailesine çok teşekkür ederim. Kodlarımı kısa süre içerisinde gönderip, aktivasyonunu sağlattılar. Tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 18. wonderwear

  Ürün anahtarı mailime geldi, etkinleştirmek için sağolsun yardımcı oldular. Teşekkürler

  Helpful (0) Unhelpful (0)