Office 2013 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı

99,90 149,90

(7 Müşteri İncelemesi)
 • Office 2013 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarıdır
 • Kullanım Süresi Yoktur – Sınırsız Lisanstır
 • 32/64 Bit İşletim Sistemlerini Destekler
 • Teslimat Süresi Siparişinizden Sonra Maksimum 5 Dakikadır.

hemen-teslim

Açıklama

Office 2013 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı

Microsoft Office Professional Plus 2013, çalışma şeklinizi değiştirir. Her uygulama hızlı bir şekilde başlamanızı sağlayan bir başlangıç deneyimi sunar. Mevcut bir belgeyi flaşla açabilir veya yeni bir dosyanın oluşturulmasını başlatmak için bir şablon kullanabilirsiniz. Paylaşmak ve ortak çalışmak da çok daha kolay. Dosyalarınızı doğrudan Kapaktan kaydetmek ve paylaşmak için Microsoft OneDrive for Business gibi yeni özellikleri kullanabilirsiniz. Office 2013 Pro Plus key satın al sende Office ailesine katıl.

Office 2013 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı
Office 2013 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı

Office 2013 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı Tüm Office Uygulamaları içindir

Office 2013 Pro Plus, Office 2013 serisindeki en kapsamlı program paketidir. Bu, Office Suite’i özellikle kurumsal sektör için uygun hale getirir. Ve aynı zamanda büyük şirketlere PC üzerinde verimli çalışma için iyi bir temel sunar. Sözcük işlem ve elektronik tablolar için tipik uygulamalara ek olarak. Office 2013 Professional Plus, günlük ofis yaşamında görev alanlarını. Ve iletişimi en iyi şekilde destekleyen çok sayıda programa sahiptir. Yenilenen arayüz sayesinde, Microsoft Office 2013 Professional Plus’ı klasik masaüstü bilgisayarlar. Ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra dokunmatik cihazlarda da kolayca kullanabilirsiniz.

Office 2013 Lisans Satın Al
Office 2013 Lisans Satın Al

Office 2013 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı: Lync ve InfoPath ile birlikte Gelir

Office paketi Microsoft Office 2013 Pro Plus, kelime işlem için Word, elektronik tablolar için Excel. Ve sunum oluşturmak için PowerPoint ile sanal not defteri OneNote’u içerir. Ayrıca, e-postaları ve randevuları yönetmek için. Outlook veritabanları oluşturmak ve yönetmek için Access. Tasarımlar oluşturmak için Publisher, Office Suite’in bir parçasıdır. Bu uygulamalar, bir iş ortamındaki profesyonel kullanıcılar için özellikle ilgi çekicidir. Microsoft Office 2013 Professional Plus, özel bir özellik olarak Lync ve InfoPath uygulamalarını içerir.

Office 2013 Lisans Key Satın Al
Office 2013 Lisans Key Satın Al

Office Professional Plus 2013’ün Başlıca Özellikleri

 • Lync, anlık mesajlaşma, basitleştirilmiş iletişim ve HD video konferans yoluyla üretkenliği artırır.
 • InfoPath, şirket ile ilgili tüm bilgileri hızlı bir şekilde toplamak için formlarla yardımcı olur.
 • Microsoft Office 2013 Professional, hem OpenDocument biçimlerini hem de Açık XML biçimlerini destekler.
 • Word’de, PDF dosyaları sorunsuz bir şekilde görüntülenebilir ve düzenlenebilir.
 • Microsoft’un bulut depolama alanı OneDrive ile. Dosyalarınızı merkezi olarak depolama ve bunlara her yerden erişme seçeneğiniz vardır.
 • Office Professional Plus 2013’teki arabirimi yalnızca birkaç tıklama ile dokunmatik çalışmaya ayarlayabilirsiniz. Bu özellikle hibrit cihazlarda bir avantajdır.
Office 2013 Ürün Anahtarı
Office 2013 Ürün Anahtarı

Office 2013: Genişletilmiş iletişim seçenekleri

Lync’i entegre ederek, şirketinizdeki iletişimi önemli ölçüde basitleştirme ve hızlandırma fırsatına sahip olursunuz. Sohbet, IP telefonu veya video konferans gibi çeşitli iletişim ortamları aracılığıyla. Her zaman birbirinizle veya müşteriler ve iş ortaklarıyla iletişim kurmak için doğru fırsatı bulacaksınız. Microsoft Office Professional Plus 2013, elektronik formları InfoPath ile entegre etme. Ve bunları bir İnternet tarayıcısı aracılığıyla erişilebilir yapma seçeneği de sunar. Daha sonra bunu SharePoint aracılığıyla dahil olan herkesle paylaşabilir ve şirketle ilgili tüm verileri toplayabilirsiniz.

İşletmeler için Office Professional Plus 2013

Office 2013 Pro  şirketinizdeki iş akışını önemli ölçüde artırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ancak talepkar özel kullanıcılar bile paralarının karşılığını programlarla alır. Metin oluşturma gibi basit görevlerden karmaşık projelerin uygulanmasına kadar. Office 2013 Pro her zaman doğru uygulamayı sunar.

Office 2013 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı Satın Al

Office uygulamalarının sayısı oldukça fazladır. Kelime işlem, elektronik tablolar, sunum yapma ve diğer birçok görev için yazılım var. Her bir programın sırayla sayısız işlevi vardır. Bu, tüm olası uygulamalara ayrıntılı olarak aşina olmanızı zorlaştırır. Uygulamayı hala etkinleştirmek için Microsoft, Office ürünlerinin geliştirilmesinde sezgisel çalışmaya büyük önem vermektedir. Office 2013’ü satın almak istiyorsanız, kapsamlı bir eğitim almadan tüm önemli işlevleri kullanabilirsiniz. Ek olarak, Office 2013 ile mektuplar, tablolar veya sunular oluşturmak için. Sadece biraz zamana ihtiyacınız var. Bu nedenle onunla çok verimli çalışıyorsunuz.

Ek bilgi

Marka

Microsoft

Durumu

Sıfır

Kullanım Süresi

Süresiz

Cihaz Sayısı

1

Kutu

Yok

Format

E-Mail

Platform

Windows

Dil

Tüm Diller

Ürün Serisi

Professional Plus

Lisans Tipi

Bireysel, Kurumsal

Lisans Türü

Retail Lisans

5.0 Ortalama Puan Rated (7 İnceleme)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

İnceleme Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You have to login to add images.

 1. Cem Gök

  Almadan önce çok tereddütte düştüm acaba diye🙈 sonra aldım ve win10pro ya hiç sorunsuz yükseltip anahtarımıda aktif hale getirdim
  Güvenilir key sepeti tereddüt yaşayamadan alışveriş yapabilirsiniz

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 2. Ayhan

  office 2013 yüklenmiyordu bilgisayarıma uzakta bağlanıp problemi 5 dk içinde çözdüler , şu an için bir problem görünmyor. güvenle satın alabilirsiniz.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 3. ugur avcı

  Arkadaslar sorunsuz yukledım hemen oldu terettutsuz alabılırsınız.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 4. Yetal Kanşav Atılgan

  Aldığımda 5 dakika içerisinde elime geçti, sorun çıktığında da müşteri desteğinden hemen yardımcı oldular. Önceden aldığım key satan sitelerden çok daha başarılı, bu siteden alışveriş yapmanızı öneririm.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 5. Sertac Kartal

  Sorunsuz.
  Arkadaslar gayet ilgililer.
  herhangi bir sorun oldugunda ulaşılabilir ve çözüm odaklılar.
  Gönül rahatlıgıyla alışveriş yapabilirsiniz arkadaslar.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 6. Koray Altun

  Öncelikle bu hizmeti hiçbir yerde bulamazsınız key aldıktan sonra bir hata olduğu zaman iletişimi 1 dakikada gerçekleştirebiliyorsunuz. Ön yargılı olmayın çok güzel hizmet veriyorlar. Key’de bir sorun olursa yeni bir key tedarik ediyorlar. Buradan alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 7. Gökhan TEKİN

  Çok ilgililer, Office 2013 Lisans satın aldım ve lisans anahtarı girerken Whatsapp aracılığı ile yardımcı oldular. Tavsiye ederim.

  Helpful (0) Unhelpful (0)