Office 2019 Home And Business Mac Lisans Anahtarı

349,90 449,90

(17 Müşteri İncelemesi)
 • Office 2019 Home and Business Dijital Lisans Anahtarıdır
 • Kullanım Süresi Yoktur – Sınırsız Lisanstır
 • MacOS İşletim Sistemlerini Destekler
 • Teslimat Süresi Siparişinizden Sonra Maksimum 5 Dakikadır.

hemen-teslim

Açıklama

Office 2019 Home And Business Mac Lisans Anahtarı

Temel gereksinimlerinizi karşılayacak tüm uygulamalar. Office Ev ve İş 2019, klasik Office uygulamaları ve e-posta isteyen aileler ve küçük işletmeler içindir. Mac için Word, ExcelPowerPoint ve Outlook’u içerir. Evde veya işte kullanılmak üzere 1 Mac’e yüklenen tek seferlik bir satın almadır.

Office 2019, Microsoft’un Office paketinin en son sürümüdür. Bu, örneğin harfleri hazırlamak, tablolara veri girmek ve sunum yapmak için uygun olan birkaç programı içerir. Microsoft, bu yüksek kaliteli ofis yazılımını yalnızca kendi Windows işletim sistemi için sunmamaktadır. Mac Office 2019 Home Business de satın alabilirsiniz. Bu sayede yüksek kaliteli fonksiyonları macOS işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanmak mümkündür. Ancak, bu Windows sürümünün bir kopyası değildir. Geliştiriciler, bu işletim sisteminin özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi verdiler. Bu, Apple cihazlarında alıştığınız gibi, onu kullanırken olağanüstü rahatlık yaşamanızı sağlar.

0000369 microsoft office home business 2019 580

Office 2019 Home And Business Mac Lisans Anahtarı ile tüm Office Uygulamalarını Kapsar

Mektuplar, Tablolar, Sunular: Bu Görevleri Office 2019 Mac İle Yapabilirsiniz

Office 2019, birkaç farklı sürümde mevcuttur. Bunlar, içerdikleri programlara göre farklılık gösterir. Bunun için satın alabileceğiniz lisansların da bazı farklılıkları vardır. Office 2019 Home ve Bussiness, Office paketinin temel sürümüdür. Mac sürümünde bu, Word, Excel ve PowerPoint adlı üç programı içerir. Paket, özel kullanıcılar için idealdir. Normal bir özel evde gerekli olan tüm işlevleri kapsar. Öğrenciler tüm projelerini kolay ve verimli bir şekilde tamamlamak için kullanabilir. Ancak herhangi bir özel iş uygulaması içermez. Bunun için daha kapsamlı bir ofis paketi satın almak gerekiyor. Office 2019 Mac aynı zamanda lisans ile ilgili olarak özel kullanıcıları hedeflemektedir. Her zaman bir bilgisayar için tek bir lisanstır. Bu ürün için toplu lisanslar mevcut değildir. Ayrıca sadece kişisel kullanım için üretilmiştir.

Office 2019 Home Ans Business
Office 2019 Home Ans Business

Microsoft Office 2019 Home&Business Lisans ile Mac Bilgisayarlar için Uyumludur

Microsoft Word, Microsoft’un en popüler programlarından biridir. Metin belgeleri oluşturmak için kullanılır. Genellikle en önemli ofis programıdır. Kullanıcılar genellikle bunu şirketlerle iletişim kurmak için mektup yazmak için kullanırlar. Üniversite veya okul için genellikle ödev yapmak veya sunumlar için bildiriler oluşturmak için kullanılır. Word 2019 birçok yeni özellik getiriyor. Yazım denetleyici önemli ölçüde iyileştirildi ve artık metinlerin stilini geliştirmek için öneriler de içeriyor. Otomatik çeviri işlevi de eklendi. Son olarak, özellikle hızlı bir şekilde standart harfleri yazabileceğiniz 40’tan fazla şablon entegre edilmiştir.

Office 2019 Mac Lisans Satın Al
Office 2019 Mac Lisans Satın Al

Mac için Microsoft Excel 2019: Verileri Tablolara Verimli Bir Şekilde Girin

Excel elektronik tablo programı, veri girmek için idealdir. Burada da bazı iyileştirmeler yapıldı. Örneğin, program çalışma kalıplarınızı otomatik olarak tanır ve ardından organize etmeyi kolaylaştırır. Ek olarak, verilerin grafik işleme seçenekleri önemli ölçüde genişletildi.

Office 2019 Mac Lisans Anahtarı
Office 2019 Mac Lisans Anahtarı

Mac için Microsoft PowerPoint 2019: İlgi Çekici Sunumlar Oluşturun

En önemli gerçekleri anahtar kelimelerle sunarsanız ve kullanılan verileri grafiksel olarak işlerseniz, sunumlar çok daha çeşitli ve ilginç hale gelir. Bu amaçla Microsoft PowerPoint 2019 kullanılıyor, bu da görüntüleme seçeneklerinde önemli bir gelişme sağladı. Yeni morf ve yakınlaştırma işlevleri özellikle önemlidir.

Power Point Mac
Power Point Mac

Office 2019 ile Daha Fazla Performans Ve Daha İyi Kullanılabilirlik

Microsoft, Office 2019’un içerdiği tüm programların hem verimliliğini hem de kullanılabilirliğini geliştirdi. Bu, kapsamlı verileri bile hızla işleyebileceğiniz anlamına gelir. Operasyon açısından, kalem işlevindeki gelişme dikkat çekicidir. Kalem kullandığınızda, Office programları artık eğim ve basıncı da hesaba katıyor. Bu daha da hassas kontrol sağlar.

Office 2019 Mac Lisans Key
Office 2019 Mac Lisans Key

Office 2019 Mac Lisans Satın Alın: Sınırsız Office Uygulamalarını Kullanın

Office 2019 Mac ucuza satın almak istiyorsanız, keysepeti’nden gelen tekliflere bakmalısınız. İyi düşünülmüş bir satın alma politikası ve çok verimli bir iç yapı sayesinde, size bu yüksek kaliteli yazılımı düşük fiyatlarla sunabiliriz.

Ek bilgi

Marka

Microsoft

Durumu

Sıfır

Kullanım Süresi

Süresiz

Cihaz Sayısı

1

Kutu

Yok

Format

E-Mail

Platform

MacOS

Dil

Tüm Diller

Model

T5D-03190

Ürün Serisi

Ev ve İş

Lisans Tipi

Bireysel, Kurumsal

Lisans Türü

Retail Lisans

5.0 Ortalama Puan Rated (17 İnceleme)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

İnceleme Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You have to login to add images.

 1. Av. Aysu

  mac bilgisayar için office programı yükledim sorunsuz alışveriş oldu teşekkürler

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 2. Murat

  Ürün 1 Dakika içerisinde sorunsuz teslim edildi hızlı iletişim güvenli alışveriş oldu kurulumda sorun yaşamadım. lisans microsoft hesabıma tanımlandı şükürler olsun.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 3. Yasin Muratoğlu

  online yardımcı oluyorlar her türlü şuan saat gece 01:24.
  key başarılı teşekkürler.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 4. gokdeniz_cigdem

  Ödemeyi yaptıktan sonra 1-2 dakika beklediğinizde direk elinizde oluyor tavsiye ederim. İlk başta alırken tedirgin oldum ama güvenilir.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 5. Fırat

  Sistemim yeniydi ve güncelleştirme gerekiyordu, güncelleştirme için bile yardımcı oldular lisans onaylandı ve sorunsuz bir şekilde çalışmakta. İli ve alakalarına tekrardan çok teşekkür ediyorum <3

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 6. sinanbayram_1990

  Gerçekten mükemmel hizmet veriyorlar Çalışıyor, bir sorun görünmüyor. teşekkürler

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 7. ismail

  çok teşekkürler ilgili satıcı bilgisayarıma bağlanıp ektifleştirdiler.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 8. Emir İşsever

  İLGİ ALAKADAN VE HİZMETİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 9. Hucci02

  Alacak arkadaşlara sesleniyorum tereddüt etmeden aldım 5 gün sonra kullanmak istedim bir hata ile karşılaştım saatin 01:30 olmasına rağmen canlı destek alarak etkinleştirmem gerçekleştirildi zaten satın alınca 5 dk içinde maile kod gelmişti hızlı ve aktif çalışan bir firma bundan sonra lisans için yerimiz belli oldu keysepeti ekibine çok teşekkür ediyorum ?

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 10. Recep Doğuş

  Ürünü satın aldıktan sonra hemen e-mail adresime lisans anahtarım geldi. Canlı destek ile iletişime geçtim ve etkinleştirme konusunda yardımcı oldular. 5 Dakikada çok uygun fiyata Office 2019 lisans anahtarı satın almış ve etkinleştirmiş oldum. Teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 11. Renugtemhem

  Yaklaşık 15 dakikada tüm işlemler bitti. Canlı destek anında cevap veriyor ve anlaşılır bir şekilde işinizi çözüyor.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 12. Mine

  Tam olarak 5 dk içinde mail geldi ve dakikalar içinde de etkinleştirdim . Destek ekibiniz de ürünleriniz gibi orjinal ve hızlı . Çok Teşekkürler.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 13. Batuhanlz

  5 dakikada işim sıkıntısız halledildi kaliteli hizmet.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 14. Fatihyetkin

  Destek ve ilgilerini teşekkürler. Gayet hızlı işlemler ?

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 15. Yunus Y

  gece olmasına rağmen hemen ilgileniyorlar. ne diyebilirim güzel hizmet 5 yıldız…

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 16. Baran

  Ürün sorunsuz ve hızlıca elime ulaştı. Kurulum yönergeleri ve destek ekibinin müthiş hızı ile çabucak bilgisayarıma kurdum. Teknik ekip çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum. Güvenle alıp kullanabilirsiniz.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 17. Harun Özdemir

  WhatsApp destekleri mükemmel hızlı teslim aldım çok sağolun

  Helpful (0) Unhelpful (0)

     Teslimat Bilgisi