Açıklama

Windows 10 Pro Lisans ve Office 365 Dijital Hesap

Kampanyalı İkili Ürün Şeklindedir.

Windows 10 Pro Dijital Lisans Anahtarı  yeni versiyonu ile birlikte gelen güncellemeler ve kullanım kolaylığı sizi oldukça etkileyecek. Bilgisayarda verimli çalışmanın temelini yüksek ve kaliteli bir işletim sistemi oluşturur. Bu yazılımın görevi, tüm bilgi işlem süreçlerini kontrol etmek ve bunları olabildiğince verimli hale getirmektir. Bu, karmaşık programlarda bile yalnızca minimum bekleme süreleri olduğu anlamına gelir. Ek olarak, işletim sistemi, donanım ve kullanıcı arasındaki arayüzü temsil eder. Bilgisayarın tüm öğelerine işletim sistemi aracılığıyla erişilebilir. Bu nedenle işletim sistemi, onları basit ve sezgisel olarak kullanmayı mümkün kılmalıdır. Özellikle yüksek kaliteli bir işletim sistemine değer veriyorsanız, bunun için Windows 10 pro sürümünü tercih edebilirsiniz.

Office 365 Pro Plus Dijital Lisans Hesabı, günümüzün çalışma yöntemlerine en uygun araçları bir araya getiren, bulut tabanlı bir abonelik hizmetidir. Office 365Excel ve Outlook gibi sınıfının en iyi uygulamalarıyla OneDrive ve Microsoft Teams gibi güçlü bulut hizmetlerini bir araya getirerek herkesin dilediği yerde dilediği cihazla istediklerini oluşturup paylaşmasına olanak sağlar. Office 365 hesap olarak gönderilir ve 5 PC için 1 Yıllık Abonelik hesabıdır. Office 365 satın al hemen kullanmaya başla.

Windows 10 Pro Lisans ve Office 365 Dijital Hesap
Windows 10 Pro Lisans ve Office 365 Dijital Hesap

Windows 10 Pro Lisans ve Office 365 Dijital Hesap

Daha hızlı açılış, tanıdık ve şimdi daha da gelişmiş Başlangıç menüsü ve işlerinizi birden çok cihazda yapmak için mükemmel yeni yollar. Şirket verilerinin yanlış ellere düşmemesi gerektiğinden, Windows 10 Pro versiyon güvenliğe özel önem vermektedir. Ev versiyonu zaten yüksek kaliteli güvenlik önlemlerine sahiptir. Ancak profesyonel sürümde birçok ek özelliği kullanabilirsiniz.  BitLocker şifrelemesi. Bu işletim sistemi profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olsa da, özel olarak da kullanabilirsiniz. Evde mükemmel güvenliğe değer veriyorsanız ve diğer birçok pratik işlevi kullanmak istiyorsanız, Windows 10 Professional sizin için doğru seçimdir. Bu işletim sistemi profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olsa da, özel olarak da kullanabilirsiniz.

Windows 10 Pro Satın Al
Windows 10 Pro Satın Al

Bugüne kadarki en iyi Windows İşletim Sistemi:

Windows 10, bir cihazdan diğerine sorunsuz bir şekilde geçebilmeniz için tasarlanmıştır. Hızlı ve uyumludur. Hatta gerçek biriyle ücretsiz yazışarak veya telefonla destek alabilirsiniz. Windows 10 ile mükemmel işler yapmak şimdi her zamankinden daha kolay.

 

Windows 10 Pro Lisans Key
Windows 10 Pro Lisans Key

Windows 10 İşini iyi yapar

Windows 10, zaten bildiğiniz Windows’la çok seveceğiniz harika yenilikleri bir araya getirir. InstantGo gibi teknolojiler, bilgisayarınızı hızlıca açıp kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar. Windows 10 ayrıca kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olmak için her zamankinden daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir.

 

Windows 10 Pro Ürün Anahtarı
Windows 10 Pro Ürün Anahtarı

Windows 10 Pro Retail Dijital Lisans Anahtarı ile tam güvenlik.

Dört işi aynı ekrana aynı anda tutturma özelliği sayesinde çoklu görevlerde uzmanlaşın. Ekran kalabalıklaşmaya mı başladı? Daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturup yalnızca istediğiniz öğelerle çalışın. Ayrıca tüm bildirimleriniz ve önemli ayarlarınız ulaşılması kolay tek bir ekranda toplanır.

Windows 10 Lisans Satın Al
Windows 10 Lisans Satın Al

Microsoft Kenarı

Web’i kendi istediğiniz şekilde kullanmanız için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcı. Doğrudan web sayfaları üzerine yazın ve notlarınızı başkalarıyla paylaşın. Dikkati dağıtan şeyleri ortadan kaldıran okuma görünümünü çok seveceksiniz. Ayrıca, aradıklarınızı bulmanızı hızlandıracak geliştirilmiş bir adres çubuğu da var.

Windows 10 Pro Retail Dijital Lisans
Windows 10 Pro Retail Dijital Lisans

Windows 10 Pro: Profesyonel Kullanıcılar İçin Yüksek Kaliteli Bir İşletim Sistemi

Windows 10 birkaç farklı türde mevcuttur. Standart sürüme Windows 10 Home denir. Ayrıca Windows 10 ProfessionalWindows 10 Enterprise ve Windows 10 Education da vardır . Adından da anlaşılacağı gibi, Windows 10 Pro , örneğin Microsoft Office ile birlikte bilgisayarlarını iş için kullanan kişiler için geliştirilmiştir.. Örneğin, şirketinize kendi bilgisayarınızı getirme ve görevlerinizi tamamlamak için kullanma seçeneğiniz varsa. Windows 10 Professional işletim sistemini kullanmak son derece mantıklıdır. Bu, çalışma hayatında önemli olan birçok önemli özellik sunar. Örneğin, bulut hizmetlerine veya şirketin sunucusuna giriş yapmak çok kolaydır.

Şirket verilerinin yanlış ellere düşmemesi gerektiğinden, Windows 10 Pro versiyon güvenliğe özel önem vermektedir. Ev versiyonu zaten yüksek kaliteli güvenlik önlemlerine sahiptir. Ancak profesyonel sürümde birçok ek özelliği kullanabilirsiniz.  BitLocker şifrelemesi. Bu işletim sistemi profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olsa da, özel olarak da kullanabilirsiniz. Evde mükemmel güvenliğe değer veriyorsanız ve diğer birçok pratik işlevi kullanmak istiyorsanız, Windows 10 Professional sizin için doğru seçimdir. Bu işletim sistemi profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olsa da, özel olarak da kullanabilirsiniz.

windows 10 lisans satin al 1

Office 365 Pro Plus ile İşinizi Basitleştirin

Office 365 ile gelen word,excel,powerpoint,outlook,publisher ve access ile işleriniz artık daha kolay. Office 365 iş yerinizde okulda veya evinizde kolayca kullanabileceğiniz en iyi Office sürümüdür. Office 365 key ile tüm klasik office uygulamalarını sınırsız ömür boyu kullanabilirsiniz. Office 365 gelişmiş çözümler sayesinde işleriniz hafifleyecek. Office 365 iş ve günlük hayatınızda kullandığınız bir Office sürümü olmakla birlikte iş yükünüzü azaltan en iyi Office 365 çözümüdür.

Office 365 Satın Al
Office 365 Satın Al

Office 365 ile Basitçe Yaratın

Office 365 ile PowerPoint Dönüşüm, Excel’deki yeni grafik türleri ve çeşitli uygulamalardaki geliştirilmiş mürekkep oluşturma gibi araçlar ve özelliklerle sunumlar, veri modelleri ve raporlar oluşturun. Office 365 oluştaracağınız raporları sizin yerinize oluşturması için hazırlanmış harika Office sürümüdür. Office 365 ile fazla iş yükünüz olmaz. Office 365 işletmelerin en çok tercih ettiği ofis uygulaması olmuştur. Tüm işletmeler Office 365 key satın alıp orjinal Office 365 kullanmaktadırlar.

Office 365 Dijital Hesap Satın Al
Office 365 Dijital Hesap Satın Al

Office 365 İş Hayatınızın Kolaylaştırıyor

Office 365 Outlook‘taki Odaklanmış Gelen Kutusu, seyahat ve teslim özet kartları ile Word‘deki Odak Modu gibi özelliklerle zamanınızı, e-postanızı ve kişilerinizi daha kolay yönetin. Günümüzde milyonlarca kullanıcı olan Office 365 her geçen gün sizler için kendisini daha çok geliştiriyor. Office 365 kendisini geliştirdikçe sizinde iş ve günlük hayatınız kolaylaşıyor. Office 365 türkçe dil desteği yanı sıra tüm dilleri desteklemekte. Office 365 ile tüm Office uygulamalarında geliştirilmiş kalem desteğini kullanabilirsiniz. Office 365 key satın al  sende harika Office ailesinde yerini al.

Office 365 Lisans Key
Office 365 Lisans Key

İşletmeniz İçin En İyi Office Serisi Office 365 Pro Plus

İşletmeler ve ev kullanıcıları için tasarlanan Office 365 içerisinde klasik tüm Office uygulamaları yanı sıra Office 2016 dan ekstra olarak Outlook,Onedrive,Publisher ve Access bulunuyor. İş yüklerini azaltmak isteyen büyük veya küçük işletmelerin en çok tercih ettiği sürüm olan Office 365 ile sizde işlerinizi daha kolay yoluna koyabilirsiniz.

Yeni Office 365 Hepsinden Çok Daha Güvenli

1000’den fazla güvenlik ve gizlilik denetimine sahip olan Office 365 dünya çapında en önemli kurumlarda bile çalışmaktadır. Office 365 sürümünü hazırlayan MicrosoftOffice 2019 sürümünde en çok dikkat ettiği özelliklerinden biri olan güvenlik konusunda kurumsal ve bireysel kullanıcıların olumlu değerlendirmelerini almıştır. Office 365 sürümünü orjinal ve crack olmadan kullanmanız kötü amaçlı yazılımlardan sizleri uzak tutacaktır. Office 365 crack işlemi yapmanız durumunda virüs ve kötü amaçlı kişilere şirket içi veya bireysel önemli evraklarınızı teslim etmiş olursunuz.

Office 365 Ekip Çalışması İçin Çok Uygun

Office 365 içerisinde bulunan Microsoft Team sayesinde masa başındayken veya haraket halinde iken ekibinizle kolayca iletişime geçin. Office 365 sahip olduğu Microsoft Team uygulaması ile 250 kişiye kadar görüntülü toplantı yapabilirsiniz. Kurumsal firmaların en çok olumlu dönüş yaptığı Office 365 uygulaması olan Microsoft Team ekibinizle basitçe sizi iletişime geçirirken yanında Microsoft SharePoint kullanarak ekibinizle tüm evrak alışverişinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Office 365 key satın almanız tüm bu Office uygulamalarını kullanmanız için yeterlidir.

Office 365 Crack Kullanmanızı Zararları

Office 365 günümüzde en çok tercih edilen Office sürümüdür.Fakat ülkemizde çoğu kişi hayatlarımızı kolaylaştıran Office 365 yazılımını crack yaparak kullanmaktadır. Office 365 crack yaparak kullanmak hem bilgisayarınıza hemde düzenlediğini evraklara oldukça fazla zarar vermektedir. En önemlisi ise Office 365 crack yaparak kullanmanız durumunda oluşturduğunuz tüm evrakların kötü amaçlı bir takım kişiler tarafından çalınması çok yüksek ihtimal. Tüm bu olumsuz şeyleri yaşamamak için Office 365 etkinleştirme key alabilirsiniz. Office 365 ürün anahtarı satın alarak Office 365 crack işlemi yapmanıza gerek kalmaz ve Office 365 sürümünüzü orjinal kullanabilirsiniz.

Windows 10 Sürümleri Özellikler ve Karşılaştırma Tablosu

Aşağıda Windows 10 masaüstü sürümleri ve sahip oldukları ana özellikler hakkında bir tablo görebilirsiniz.

Özellik Windows 10 Home Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Education
Mimari 32 bit & 64 bit
Satın Alma & Lisanslama Modeli OEM & Retail OEM & Retail & Volume Volume Licensing Volume Licensing
N Edition? Evet Evet Evet Evet
Maximum RAM 4GB(32bit) 128GB(64bit) 4GB(32bit) 512(64bit)
Süreklilik(Continuum) Evet Evet Evet Evet
Cortana Evet Evet Evet Evet
Donanım Aygıt Şifreleme (Hardware Device Encryption) Evet Evet Evet Evet
Microsoft Edge Evet Evet LTSB Hariç Evet
Microsoft Account Evet Evet Evet Evet
Mobil Aygıt Yönetimi Evet Evet Evet Evet
Sanal Masaüstü Evet Evet Evet Evet
Windows Hello Evet Evet Evet Evet
Assigned Access 8.1 Hayır Evet Evet Evet
BitLocker ve EFS Hayır Evet Evet Evet
İş Mağazası (Business Storage) Hayır Evet Evet Evet
Current Branch for Business (CBB) Hayır Evet Evet Evet
Etkialanı Üyeliği & Group Policy Yönetimi Hayır Evet Evet Evet
Enterprise Data Protection Hayır Evet Evet Evet
Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE) Hayır Evet Evet Evet
Hyper-V Hayır Sadece 64bit Sadece 64bit Sadece 64bit
Azure AD Üyeliği Hayır Evet Evet Evet
Private Catalog Hayır Evet Evet Evet
Uzak Masaüstü Bağlantısı Sadece Client Client & Host Client & Host Client & Host
Windows Update for Business Hayır Evet Evet Evet
AppLocker Hayır Hayır Evet Evet
BranchCache Hayır Hayır Evet Evet
Credential Guard Hayır Hayır Evet Evet
Device Guard Hayır Hayır Evet Evet
DirectAccess Hayır Hayır Evet Evet
Start Screen Control (GPO ile) Hayır Hayır Evet Evet
User Experiance Control Hayır Hayır Evet Evet
Windows To Go Hayır Hayır Evet Evet
Long Term Servicing Branch (LTSB) Hayır Hayır Evet Hayır
In-Place Upgrade from Pro to Enterprise Hayır Evet Evet Hayır
In-Place Upgrade from Home or Pro to Education Evet Evet Hayır Evet
Özellik Windows 10 Home Windows 10 Pro Windows 10 Enterprise Windows 10 Education

 

Ek bilgi

Marka

Microsoft

Durumu

Sıfır

Kullanım Süresi

1 YIL, Süresiz

Cihaz Sayısı

1

Kutu

Yok

Format

E-Mail

Model

FQC-09131

Platform

Android, IOS, MacOS, Windows

Dil

Tüm Diller

Ürün Serisi

Professional, Professional Plus

Lisans Tipi

Bireysel, Kurumsal

5.0 Ortalama Puan Rated (21 İnceleme)

Rated
96.2%
Rated
3.8%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

İnceleme Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You have to login to add images.

 1. İrem Dinçel

  Valla devletin sitesinden aldığım lisansı 23 saattir yollayamadılar ve hiç bi şekilde ulaşamadım. Habire emailinizi kontrol edin diyip durdular. Sonunda dayanamadım burdan aldım allah razı olsun hemen etkinleştirdim. Onlara da param haram olsun.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 2. ismail almohamad

  very fast very good save to say you can by from this site without any Doubt

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 3. seyfeddinsentepe

  site hakkını veriyor çok hızlı geldi. Ödemeyi yaptığım gibi aktivasyonu gerçekleştirdim sorunsuzca.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 4. Muhammed

  Küçük bir aksaklıkta olsa hızlıca çözüp bağlandılar. Güvenebilirsiniz.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 5. Seckinuysal

  Önce eşimin bilgisayarı için almıştım, bugün de kendi bilgisayarım için aldım çok kısa sürede aktivasyon gerçekleşti, öneriririm.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 6. brk.aytg

  Çok hızlı ve sorunsuz teslim edildi keyim. Hiç bir problem yaşamadım. Teşekkürler.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 7. Muhammed Muaz Kotan

  satın alma ve sonrasında çok yardımcı oldular kesinlikle tavsiye ederim

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 8. Ahmet Yavuz

  Windows 10 Pro Lisans ve Office 365 Dijital Hesap Yorumlara güvenerek aldım. Gerçekten de haklılarmış. Uygun fiyata satın aldım

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 9. osmanbaykan32

  Şimdi sipariş verdim salise içinde geldi guvenilr site teşekkürler keysepeti

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 10. Serkan Kara

  Kısa sürede anahtar kodum geldi ve destek alarak Windows ve office halloldu.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 11. EmreAk

  Gayet güvenli ve hızlı iletişim.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 12. Yağmur

  ilk satın aldığımda tereddüt ettim fakat 10 dakika içinde whatsapp destek hattından ettikleri yardım sayesinde hallettim. Kesinlikle müşteri odaklılar bu konuda çok başarılılar. Yeniden teşekkür ederim. :)))

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 13. Mehmetvrl

  Windows 10 pro lisans ve office 365 satın aldım, ilk başta şüpheci yaklaşsam da bu kadar kaliteli hizmet e açıkçası çok şaşırdım
  Ürünü satın aldığınız da 2 dk içinde mail gönderdiler, hatta teknik destek almam gerektiğinde hemen any dask ile bağlantı yapıp sorunu çözüldü
  Her şey için teşekkürler

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 14. Burak Mustafa

  İlk gönderilen kod etkinleşmeyince canlı destek üzerinden yeni kod yollandı. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Teşekkürler ?

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 15. Wnupz

  Satıcı güvenilir ve gayet ilgili çok teşekkür ediyorum windows başarıyla etkinleştirildi

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 16. Fatih Yaşar

  Ön yargılarla aldım ancak etkinleşti yazısını görünce içim rahatladı :)) 2 key gönderildi destek hattından anında dönüşlerle telefonla etkinleştir yazısı ile kod gönderilerek windows etkinleştirildi ? teşekkürler

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 17. Muhammed Muaz Erdem

  Çok ilgili ve hızlılar.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 18. Abdullah

  destek ekıbı gercekten ıyı basta tereddutlerım vardı ama sağolsunlar cok ılgılı ve yardımcı oldular cok tesekkur ederım

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 19. Umut

  cumartesi günü akşam saati almama rağmen hemen mail geldi kodu girdim işlem tamam bilgisayardan anlamayan biri olarak bile çok basit bir işlemmiş arkadaşlara ilgilerinden ve uygun fiyatla bu hizmetleri verdikleri için burdan bir kez daha teşekkür ederim.

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 20. Kaan

  ürün başarılı destekteki arkadaş gerçekten ilgileniyor

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 21. Mustafa

  anahtar 5dk da maile geldi,etkinleştirme de bir sorun oldu gerekli yardımları yaptılar ve sorunumu düzelttiler teşekkürler ?

  Helpful (0) Unhelpful (0)