Office 2021 Lisans Satın Al

Office Yazılımı Nedir? Microsoft Office Programı, Ofis, Eğitim ve Bireysel Bilgisayarda olması gereken en önemli yardımcı programlardan biridir. Bilindiği gibi Office yazılımları eğitim ve iş hayatında büyük öneme sahiptir. Veri depolama, planlama, sunum, raporlama başta olmak üzere pek çok işler için en pek çok işler için kullanılır. Ayrıca bu yazılımlar, günlük hayattaki işlerimizde de büyük kolaylık sağlar. Gün geçtikçe teknoloji üzerine ihtiyaçlar da artmaktadır. Microsoft tarafından en son Office sürümü olarak kullanıma sunulan, Office 2021 Sürümüdür. Bu yazılımı bilgisayarınızda sorunsuz kullanabilmeniz için Office 2021 Lisans Anahtarı‘na ihtiyacınız bulunmaktadır. Web Sitemiz üzerinden Office yazılımlarına özel dijital lisansları inceleyebilir ve kullandığınız Office 2021 sürümüne ait dijital lisansları en uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Windows 11 Pro ve Office 2021 Dijital Lisans Anahtarı

(224)
Orijinal fiyat: ₺1.499,90.Şu andaki fiyat: ₺199,90.

Windows 11 Home ve Office 2021 Pro Plus Lisans Anahtarı

(149)
Orijinal fiyat: ₺1.399,90.Şu andaki fiyat: ₺199,90.

Office 2021 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı

(211)
Orijinal fiyat: ₺899,90.Şu andaki fiyat: ₺149,90.

Office 2021 Pro Plus Bind Lisans Anahtarı (Maile Kayıt)

(11)
Orijinal fiyat: ₺4.999,90.Şu andaki fiyat: ₺3.499,90.

Office 2021 Lisans Modelleri

office 2021 lisans satin al

Office Yazılım Programları Windows işletim sistemleri, MacOS işletim sistemleri ve Android işletim sistemleri için farklılık göstermektedir. Genel olarak Bireysel kullanımlar için Office 2021 Professional Plus, Kurumsal kullanımlar için, Office 2019 Home And Business (ev ve iş) sürümleri ve Öğrenciler için, Office 2021 Home And Student (Ev ve Öğrenci) Sürümleri tercih edilmektedir. 

Office 2021 Başlıca Özellikleri

– Word 2021, Excel 2021, PowerPoint 2021, OneNote 2021, Publisher 2021 ve Access 2021.
– Klavye, kalem veya dokunmatik ekran kullanma esnekliği sayesinde, fikirlerinizi en iyi nasıl çalışıyorsanız öyle yakalayın.
– Kolay yoldan ileri düzey bir Office kullanıcısı olun. Şeritteki yeni Göster kutusuna ne konuda yardım istediğinizi yazdığınızda size nasıl yapılacağını gösterir.
– Yeni temalar, sizin için en uygun Office deneyimini seçmenize imkan sağlar. Koyu teması ve Koyu Gri teması gözleri yormayan yüksek karşıtlık sağlarken, Renkli teması ile tüm cihazlarınızda tutarlı olan modern bir görünme sahip olabilirsiniz.
– Bing desteğiyle sunulan ve bir Office dosyasını okuduğunuz sırada size web’den konuyla ilgili bilgiler gösteren Yan Notlar sayesinde okuma deneyiminizi zenginleştirin.
– Ayarlama ve tasarım işlerinin çoğunu, Başlangıç ekranındaki şablonlardan biri sizin için halletsin, siz de fikirlerinize ve verilerinize odaklanın
– Word belgelerindeki yorumları izleyin ve yeni yanıt düğmesiyle bunları tamamlandı olarak işaretleyin.
– PDF’lerdeki içeriği doğrudan Word’e alın. PDF’leri açıp paragrafları, listeleri ve tabloları tıpkı alışkın olduğunuz Word belgelerinde yaptığınız gibi düzenleyin.
– Excel’de bilgileri biçimlendirmekle zaman kaybetmeden verilerinizi hızla analizlere dönüştürün. Yeni araçlar düzeninizi tanır ve verileri otomatik olarak doldurur.
– Excel’deki yeni modern çizelgeler ve grafikler, işletme verilerinizle ilgi çekici anlamları keşfetmeniz ve anlatmanız için daha fazla yol sunar. Excel, verileriniz için en uygun çizelgeleri önerir ve verilerinizin nasıl görüneceğine ilişkin bir önizleme sağlar.
– Excel’de, geleceğe dönük eğilimleri tek tıklamayla görselleştirme olanağıyla artık verilerinize ilişkin temel tahminler oluşturabilirsiniz.
– PowerPoint sununuzu İnternet üzerinden bir bağlantısını göndererek veya ücretsiz Office Sunu Hizmetini kullanarak paylaşın; izleyicileriniz her yerden sizi izleyebilsin.
– OneNote not defterlerinize Excel elektronik tabloları, diyagramlar, ses klipleri, videolar ve neredeyse diğer tüm dosya çeşitlerini ekleyin. Notlarınız kaydedilir, arama yapılabilir hale gelir ve diğer cihazlarınızdaki OneNote uygulamalarıyla eşitlenir, böylece bunları her yerden kullanabilir ve paylaşabilirsiniz.
– Satır içi yanıtlar (ilk ileti gövdesinin içine yerleştirilmiş yanıtlar) sayesinde Outlook’ta e-postaları daha hızlı yanıtlayın. Yanıtınızı, Okuma Bölmesi’ne yazmanız yeterlidir.
– Publisher’daki çevrimiçi fotoğraf yazdırma seçenekleriyle zamandan tasarruf edin.
– Access’te ilişkili bir tablo veya sorgudan alınan verileri hızla listeleyip özetleyin. Bir öğenin ayrıntılı görünümünü açmak için öğeye tıklamanız yeterlidir.
– Ev işletmeleri ve çok küçük işletmeler için